[Alındı] Lian Li Lancool II Mesh

Bu arada masanın üstüne koyamam, masa küçücük. :D

Screenshot_20210406-125024.png

@Ansur bu kasa o masada küçük durmuş ama e-ATX anakart desteği ve 360mm sıvı soğutma desteği olduğunu hatırlatayım. :D

@cihat akraza ekran kartını piyasa düzelince alacağım, zaten şu an ekran kartına aşırı ihtiyacım olmadığı için görüntü alma amaçlı GT 710 falan bile alabilirim.

Aslında deli gibi RTX 3070 istiyorum fakat o parayı veremem maalesef :D Mayıs haziran veya temmuz bu aylarda büyük çöküşler beklerim 5 bin dolardan 60 bin dolara çıkan BTC'nin sert düzeltmesi elbet olacaktır.

Aslında deli gibi RTX 3070 istiyorum fakat o parayı veremem maalesef :D Mayıs haziran veya temmuz bu aylarda büyük çöküşler beklerim 5 bin dolardan 60 bin dolara çıkan BTC'nin sert düzeltmesi elbet olacaktır.
Bakalım. Herkesin isteği o yönde. :)

BTC düştüğü gibi 2. el piyasası çöplüğe döner diye düşünüyorum.

BTC düştüğü gibi 2. el piyasası çöplüğe döner diye düşünüyorum.

2017 de asıldeğeri 1100 TL olan RX 570 ETH çöktükten sonra bütün kartlar mining olduğu için 500 TL'ye bile bulmak mümkün olabiliyordu o sene eğer BTC sert yükselmese değeri 1100 TL civarı olurdu RX 570 için. aynı şeyi yine bekliyorum.

Şimdilik sadece kasa görseli paylaşmak durumundayım, ekran kartım geldiği zaman çok detaylı bir incelemesini yapacağım.

1176 TL'ye PTT AVM'deki DFS Bilgisayar satıcısından satın aldım. Şu an 1169 TL. Almak isteyenler oradan alabilirler.

Eki Görüntüle 960187

Eki Görüntüle 960188

Eki Görüntüle 960190

Eki Görüntüle 960223

Kasayı koyduğum yere sövmeyin. :D Yeni masa da alacağım.

Ürünün resmi sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Kardeş masayı kasaya koymayacaksın ona göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı