Liderhaber.org v9-TP virüsü nasıl temizlenir?

• Konuyu başlatan MrMrt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B

MrMrt

Hectopat
Daha fazla  
Neredeyse 1 haftadır Chrome'u açtığımda karşıma Liderhaber.org diye bir site açılıyor bunu bir türlü çözemedim. YouTube'dan çözüm aradım dediklerini yaptım yine de 2-3 gün sonra tekrar bulaştı ve hala Chrome'umda bulunuyor bu virüsü nasıl kaldırabilirim ve bilgisayarıma format atmak istemiyorum format dışında ne önerebilirsiniz?

Not: Ekranda haberlerin fotoğraflarının olmamasının sebebi bazı şeyleri o site hakkında kaldırmış olmam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    32,5 KB · Görüntüleme: 69
Neredeyse 1 haftadır Chrome'u açtığımda karşıma Liderhaber.org diye bir site açılıyor bunu bir türlü çözemedim. YouTube'dan çözüm aradım dediklerini yaptım yine de 2-3 gün sonra tekrar bulaştı ve hala Chrome'umda bulunuyor bu virüsü nasıl kaldırabilirim ve bilgisayarıma format atmak istemiyorum format dışında ne önerebilirsiniz?

Not: Ekranda haberlerin fotoğraflarının olmamasının sebebi bazı şeyleri o site hakkında kaldırmış olmam.

CCleaner Kaspersky ikilisini de Free olarak indirip virüs testi yapın onlar gereksiz virüsü ve bozuk dosyaları bulup imha edecektir ve düzenleyecektir.

CCleaner Kaspersky ikilisini de Free olarak indirip virüs testi yapın onlar gereksiz virüsü ve bozuk dosyaları bulup imha edecektir ve düzenleyecektir.

Kaspersky'ın deneme sürümünü indirmiştim ama McAfee var diye ekranda McAfee'yi silmemiz lazım diyordu. Ben de o yüzden silmiştim Kaspersky'ı. Ne yapayım şimdi McAfee'yi silmesine izin mi vereyim?

Kaspersky'ın deneme sürümünü indirmiştim ama McAfee var diye ekranda McAfee'yi silmemiz lazım diyordu. Ben de o yüzden silmiştim Kaspersky'ı ne yapayım şimdi McAfee'yi silmesine izin mi vereyim?

McAfee paralı lisans almadıysanız silebilirsiniz sonuçta tekrar indirilebilir.

CCleaner indirmeyiniz önermem AdwCleaner ve Malwarebytes indiriniz bunlar anti virüs olmadığı için Kaspersky gibi diğer antivirüsler etki edemeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı