Life is strange 2 gelmeli mi?

Hocam Life is Strange 2 zaten var.

Hocam Life is Strange 2 zaten var.
O life is strange 2 değil :( Bu life is strange, ilk oyunun devamını anlatmıyor. İlk oyunun devam oyunu olan bir Life is strange 2 olarak demek istedim.
Kullanıcı adını Life is Strange üzerindeki bir karakter yapıp 1-2 yıllık 2. oyununu bilmemen şaşırttı beni açıkçası.
Kardeşim o 2.oyun felan değil. Ben Life is strange 1'in 2. oyunu gelmeli diyorum. Ciddi misiniz ?

Ya ben orada Life is strange 1'in devam oyunu gelmeli diyorum, millet 2.oyunu zaten geldi diyorlar. Bir kaç bölümde sadece 1-2 kez 1. oyunun adı sanı duyulan oyun mu Life is strange 1'in devam oyunu gerçekten ? Yazık Kafanıza.
Anlamanız için illa Life is strange 1 sezon 2 yazmam gerekiyor galiba, başka yolu yok gibi :D

Anlamanız için illa Life is Strange 1, sezon 2 yazmam gerekiyor galiba, başka yolu yok gibi... :D
Her şey bitti ki. İkinci sezona gerek yok.
Ya Chloe'yi ya Arcadia Bay'ı seçeceksin.
Eğer istiyorsan Life is Strange: Before The Storm oyunu var. Fırtına öncesi Chloe ve Rachel'in dostluğunu anlatıyor.

Eğer istiyorsan Life is Strange: Before The Storm oyunu var. Fırtına öncesi Chloe ve Rachel'in dostluğunu anlatıyor.
Tüm oyunlarını oynadım. Before the storm ve hatta dlc'si bile beni kesmedi. 2.oyunda Max ve Chloe'nin nerede olduğu, ne yaptığı hakkında 1.oyunda yaptığımız seçimlerimize göre ufak bir konuşma geçiyor ancak ben bu olup bitenleri konuşmaları duyarak 2.oyundan öğrenmeyi değil de, bizzat 2.sezonu oynayarak öğrenmek isterdim. Belki de dediğiniz gibi 2.sezon da çok sağlam bir konu bulunamayabilirdi.
Bu arada şurada yazdığım şeyi doğru anlayıp laf sokmaya çalışmayan tek kişisiniz. Teşekkürler bunun için.

Geri
Yukarı