Life is Strange 2 Türkçe yama gelir mi?

Bizzat projenin içinde bulundum, yamayı yaklaşık 2 hafta önce çıkardık. Buyurun.

Norton kafayı yedi virüs var diye. Ne var kardeşim bu yamanın içinde ne yaptıysam açamadım hatta bir ara kapattım ona rağmen izin vermedi. Arkadaşlar bu kadar çok uyarı veriyorsa sizde bunu indirip kullanmayın benden söylemesi bilgisayarınıza bir şey olsun istemem.

Norton kafayı yedi virüs var diye. Ne var kardeşim bu yamanın içinde ne yaptıysam açamadım hatta bir ara kapattım ona rağmen izin vermedi. Arkadaşlar bu kadar çok uyarı veriyorsa sizde bunu indirip kullanmayın benden söylemesi bilgisayarınıza bir şey olsun istemem.
Bizzat yapımında bulunduğum bir yama. Bizzat kendi sistemime indirdiğim ve kullandığım yama. Hiçbir şekilde hiçbir sisteme virüs bulaştırmadı bu yama. Program tanıyamadığı için virüs algılamış olabilir. Siz isterseniz kullanmayabilirsiniz.

Kurulum programını kendim hazırladım.
NSIS ve Visual kullanılarak hazırlanıyor. VirusTotal ve virüs programları içerisinde virüs gösterse de içerisinde sadece yama dosyası mevcut. Herhangi bir virüs vs. yok.

Adsız.png
TDKsA4.png

TDKsA4.png
Adsız.png

Yamayı yeniden erişime açtık. Buradan ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı