Life is Strange 6.20 TL !

Steamde Life is Strange indirimde ve fiyatı 6.20 TL. Bence alacak olacaklar kaçırmasın %80 iyi bir miktar.
380583

The Walking Dead'in 2. sezonunu oynuyorum, keyifli. Hikaye anlamında başarılı ancak seçimler hiçbir işe yaramıyor. TWD hikayesinden kurtarıyor. Gerçi hangi Teallte Games oyunlarının seçimleri işe yarar ki? Oyunun sonunu sadece 2 şık belirliyor, aynısı LiS serisi için de geçerli. LiS serisinin sevmeme sebebim, hikayesinin berbat denilebilecek kadar kötü ve sıkıcı olması... 2 şımarık -1 tanesi özel YETENEKLERE sahip- kızın bıdı bıdı konuşması benim ilgimi çekmiyor. Aradaki isimlerini unuttuğum yan karakterleri saymıyorum bile. Hepsi klasik Amerikan lise hayatı filmlerinden fırlamış gibi.

LiS 2'yi oynuyorum yok yine aynı. Adamlar geçen senelerden sıfır ders almış. Şimdiden yazayım LiS 2'nin final bölümünde son seçme hikayenin sonunu belirliyecek yine. İnteraktif oyunların %99'unda bu söylediğim sıkıntı var. Oysa Detroid çıkışından haftalar geçmesine rağmen hala yeni sahneler ve diyaloglar keşfediliyordu. İnteraktif oyun Detroid gibi olur.

LiS 2'ye de değineyim şu an 2 bölüm yayınlandı, LiS 1 ile tek bağlantısı 5 saniyelik 1 sahneden ibaret 🤨

Bu arada LiS serisinin bütün oyunlarını oynadım. Sinirlenmek bazen hoşuma gitti için oynuyorum, bilemiyorum :)

LiS serisi çöptür vaktinizi boşa harcamak istiyorsanız alınabilir.
Şiddetle tavsiye ediyorum, hikaye olsun gerek anlatım gerekse mekanik Vb. gerçekten çok güzel fiyatı zaten böyleyken almamak hiç güzel olmaz.
Oyundaki hangi mekaniği sevdiniz? Nemesis mekanikleri mi? Yoksa şık seçmek için fareyi sağ sola kaydırma mekaniğini mi :D

LiS serisi çöptür vaktinizi boşa harcamak istiyorsanız alınabilir.
Kime göre neye göre derim ben de buna? Sizin beğenmemeniz oyunu çöp yapmıyor maalesef. Bence ekleyin o cümlenize iyisi. Oyunun konu aldığı hikaye belli zaten, yapımcıdan ne beklemişsiniz oyunu oynarken anlamadım.

Kime göre neye göre derim ben de buna? Sizin beğenmemeniz oyunu çöp yapmıyor maalesef. Bence ekleyin o cümlenize iyisi. Oyunun konu aldığı hikaye belli zaten, yapımcıdan ne beklemişsiniz oyunu oynarken anlamadım.
Evet bana göre, zaten yorumun geri kalanından yola çıkarak öznel eleştiri olduğu anlaşılır sanırım.

Bu arada fiyata bana göre uygundur, çok beklentisi olmayan deneyebilir. Hatta ilk bölüm ücretsiz, bence ilk bölümü oynadıktan sonra almaya karar verin.

Benim diyen birçok oyundan çok daha kalitelidir. Senaryosu iyidir, atmosfer ve müzikleri de gayet güzeldir. Oynamayanlar kaçırmasın.

Saçma sapan ergen oyunu, berabat vs. gibi yorumlarda aşırı komik gerçekten. Herkes her oyunu beğenecek diye birşey yokta garip yorum yapıyorlar. Ben hala mario oynuyorum, o zaman çocuk sayılırım heralde. Değişik kafalar. 🤔

Oyunun ilk bolumunu beles diye PS4'te bitirmistim. Cidden dedikleri kadar var. Bir kac tane ergen. Biri klasik zorba, birinin ozel gucleri var, biri sacma sapan espriler yapar. Oyun beles olmasina ragmen indirmeye ugrastigima uzuldum resmen. Ne diye begeniliyorsa. Bu oyun bana gore coptur.

Şahsen çok sıkıcı bulduğum bir oyun. Bitiremeden bıraktım oyunu.

Adamlar iki şık koymuş oyuna. Atıyorum git veya gitme diye iki şık var. İlk baş git diyorsun. Ana karakter keşke gitmeseydim diyor. Gitme diyorsun bu sefer keşke gitseydim diyor.

Hikayesi o kadar sıkıcı ki ekran başında uykum geldi. Oyunun yarısına kadar zar zor geldim. Daha fazla kendime eziyet etmeden bıraktım oyunu. Kendi hayatımdan daha sıkıcı.

Eğer hayatınız çok eğlenceli biraz canım sıkılsın diyorsanız bu oyun kesinlikle size göre.
Tamamen katiliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı