Life is Strange serisinin yeni oyunu 18 Mart'ta duyuruluyor!

Square Enix'in oyun tanıtım programı Square Enix Presents'da duyurulacağı belirtilmiş. Bu bağlamda Outriders, Tomb Raider, BALAN WONDERWORLD, Marvel's Avengers gibi yapımlar hakkında da yeni gelişmeler paylaşılacak.

Screenshot 2021-03-13 133440.png

''New Cast. New Power. New Story.'' başlığında ufak bir bilgi de verilmiş. İlk oyunda ve ikinci oyunda sevilen karakterler sanırım bizlerle olmayacak. Easteregg tarzı içeriklerle belki eski oyunlara göndermeler yapılabilir.

Screenshot 2021-03-13 133512.png

Daha fazla bilgi için: Square Enix Presents

Square Enix'in oyun tanıtım programı Square Enix Presents'da duyurulacağı belirtilmiş. Bu bağlamda outriders, Tomb Raider, balan wonderworld, Marvel's avengers gibi yapımlar hakkında da yeni gelişmeler paylaşılacak.

Eki Görüntüle 919950

"New cast. New Power. New story." başlığında ufak bir bilgi de verilmiş. İlk oyunda ve ikinci oyunda sevilen karakterler sanırım bizlerle olmayacak. Easteregg tarzı içeriklerle belki eski oyunlara göndermeler yapılabilir.

Eki Görüntüle 919951

Daha fazla bilgi için: Square Enix Presents

Benim en merak ettiğim Life is Strange ve Tomb Raider. Belki Tomb Raider'in anime dizisinin trailerını yayınlarlar belki de Tomb Raider Underworld portları ile ilgili gelişme olur. Her türlü çok heyecanlıyım. 😍

TMW için aslında 1-2 gün kadar erişim mümkün olmuştu, ben de faydalananlardanım. Steam hesabımda bulunuyor şu an. Sonrasında kaldırıldı tabii. Olası yasaklama durumlarında yine böyle bir erişim imkanı sunulacaktır sanıyorum.

LiS 2'de bulunan sahne gibi ufak göndermeler olacaktır diye düşünüyorum.
Valla öyle küçük göndermeler artık bizi kesmiyor ya. Chloe'nin, Max'in büyümüş hallerini görmek istiyorum ufak bir sahne için olsa bile. Keşke bunları Rachel için söyleyebilsem.

2. oyunu oynamadım, ama birinci oyun gerçekten güzeldi. Hiç beklemediğim insanların iyi, hiç beklemediğim insanların kötü çıkması falan şaşırtıcıydı. Oynanışı biraz kötü olsa da hikaye ve seçimlerden toparlıyordu.

Eğer Max ve Chloe gibi seveceğim ana karakterler olursa oyunu alabilirim. Umarım part part çıkmaz, bence kötü oluyor böyle.
"New Cast. New Power. New Story.''
Bak bu yeni gücü merak ettim. Acaba nasıl bir gücümüz olacak?

Hocam ne bileyim oyunun büyük süprizi değil oyunun başından sonuna kadar kullandığımız özellik bazıları bilmek istemez diye düşünmüştüm ama öyle değil.
Yine de teşekkür ederim cevabın için, oyunlar konusunda çok cahilim ve Witcher 3 yüzünden oynanacak diğer oyunlara yer kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı