Life is Strange DLC'ler mevcut olmasına rağmen oynanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

JezzyTM

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 gb ddr3
Ekran kartı
Intel HD Graphics 3000 - AMD Radeon HD 6300M Serie
İşlemci
İntel i5-2410M
Life is Strange'nin ilk oyununu arkadasimdan aile kutuphanesi paylasimi sayesinde kendi hesabima odunc aldim. Episode 1'i oynadim bitirdim, Episode 2'ye gecerken DLC'yi satin almami istedi. Arkadasimda butun DLC'leri (1-5 Episode) mevcut geri arkadasimin hesabina girip DLC'leri bastan indirdim, indi, kendi hesabima geri girip oyunu tekrar oynamak istediğimde yeniden DLC'leri satin almami soyledi. Episode 2 3 4 ve 5'i oynayamıyorum, ne yapmam lazım? Steam Desteğe girdiğimde bende de DLC'lerin mevcut olduğunu söylüyor ama herhangi bir şekilde göremiyorum.

resim_2023-03-26_010815750.png

resim_2023-03-26_010958312.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlıkla Free Episode 1'e girme ihtimalin var mı?

Oyunun içinde Episode seçebiliyorsun. Seçmeye çalıştığımda satın almamı söylüyor, direk olarak devam et dediğimde ise indirilebilir içeriğe sahip değilsin, indirin. Tarzında bir şeyler söylüyor.

Belki de Steam sendeki DLC leri göremiyordur. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı denedin mi?
Denemedim sinirlenip silmiştim. Geri indirip deniyim. Fakat bu DLClere sahip olduğumu sadece Steam Destek de görebiliyorum. direk olarak DLC nin kendi mağaza sayfasına girdiğimde, sahip olduğum yazmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı