Life Is Strange Remastered Collection Geliyor!

Nasıl tepki vereceğimi bilemiyorum. Gerçekten aşırı mutlu oldum diyebilirim. Eşsiz grafik ve animasyonlarla yeniden deneyim etmek cidden büyük bir zevk verecek bana.

Keşke ilk oyunu alanlara ücretsiz falan verilse. Gerçi olacağını sanmam ya. Umarım fiyatı düşer.
Remastered serisine 250 TL verip direkt alırım muhtemelen. 3. oyun için indirim beklerim çünkü çok beklentimi karşılayan bir tanıtım olmadı.

Henüz tanıtılan oyuna ısınamadım nedense. Oldukça da pahalı açıkçası. Bir süreliğine Remastered alır, yoluma bakarım düşüncesindeydim ama ayrı ayrı fiyatları gerçekten havalarda uçuyor. Şu durumda ya Ultimate Edition alınır ya da hiç bulaşılmaz gibi duruyor.

Yine de Remastered hâlâ aklımı kurcalıyor. Duruma göre artık :)

Henüz tanıtılan oyuna ısınamadım nedense. Oldukça da pahalı açıkçası. Bir süreliğine Remastered alır, yoluma bakarım düşüncesindeydim ama ayrı ayrı fiyatları gerçekten havalarda uçuyor. Şu durumda ya Ultimate Edition alınır ya da hiç bulaşılmaz gibi duruyor.

Yine de Remastered hâlâ aklımı kurcalıyor. Duruma göre artık :)
3. oyunun beni açacak yeni bir fragmanı yayınlanırsa o zaman düşünürüm diyorum 3. oyunu. Remastered versiyonları paket halinde kesinlikle alırım gibi ya.

Remastered versiyonda hem ilk oyun ve Before the Storm var. Şahsen Before the Storm'u beğenmedim ve sırf ilk oyun için Before the Storm'u da almak istemiyorum.

Bence gerekli değil. Hem ilk oyun 2015'de, 2. oyun da 2017'de mi ne çıkmıştı. Bence gereksiz, sırf fazladan para koparmak için yapılmış bir çalışma.
6 yıl önce çıkmış oyunun neden Remastered versiyonu çıktı diye sormuştum ilk haberi duyduğumda. Aslında çok sevindim hatta kalpten gidiyordum ama, ne yalan söyleyeyim GTA Trilogy'nin "Remastered" ya da "Definitive" hali çıksaydı keşke dedim kendime geldikten sonra.

Remastered olarak hiçbir yenilik göremedim. Life is Strange'nin PS3 sürümü ile True Colors'un fragmanı arasında neredeyse hiçbir grafik farkı yok. Oyunun kalitesine diyeceğim bir şey yok ama Remastered almak yerine normalini alıp ucuza kapatabilirsiniz.
6 yıl önce çıkmış oyunun neden Remastered versiyonu çıktı diye sormuştum ilk haberi duyduğumda. Aslında çok sevindim hatta kalpten gidiyordum ama, ne yalan söyleyeyim GTA Trilogy'nin "Remastered" ya da "Definitive" hali çıksaydı keşke dedim kendime geldikten sonra.
Arada altı yıllık bir zaman var ama oyunda altı yıllık bir değişim yok.

Remastered olarak hiçbir yenilik göremedim. Life is Strange'nin PS3 sürümü ile True Colors'un fragmanı arasında neredeyse hiçbir grafik farkı yok. Oyunun kalitesine diyeceğim bir şey yok ama Remastered almak yerine normalini alıp ucuza kapatabilirsiniz.

Arada altı yıllık bir zaman var ama oyunda altı yıllık bir değişim yok.
Neredeyse hiçbir oyunun o kadar yıllık değişimi olmuyor hocam. Mükemmel bir beklentiye girmemek lazım fakat size şöyle görsel paylaşayım.

162033096_1911693078983910_2845002312675057386_o.jpg

Bu ekran görüntüsü şu anki oyundan.

1616317454040.png

Bu ise Rematered versiyondan bir alıntı. Max resmen başka bir şey olmuş. Kendisi zaten tatlı ve güzeldi ama bu tatlılık ve güzellik resmen iki katına çıkmış. Yüz detayları daha güzel bir hale gelmiş, oyunum renklerine canlılık gelmiş.

Bu bile yeter bence. Unutmayalım ki bu bir Remake değil, bu bir Remastered. Ek olarak BTS Remastered ve LiS Remastered'ın toplam fiyatı 250 TL. Benim gibi hayranı olan kişilerin çoğu bu parayı verecektir fakat yalnızca işte güzel oyundu gözüyle bakan bir kişi tabii ki bu kadar uçuk bir fiyatı vermez :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı