Life is Strange Remastered Collection ve True Colors E3 tanıtımı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Remastered versiyonu sadece yapmak için yapmışlar, cidden kalbimi girdin Deck Nine. Umutlarımı yükseltmiştiniz ama şu an çöpe attınız. Rachel'ın hali ne? Tek yaptığınız şey sadece makyaj mı eklemek oldu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da aşırı hype yaratamayan True Colors. Ana karakter Alex'in güçleri hakkında ve kullanımı hakkında bilgi verdiler. Fena değildi diyebilirim ama bu tanıtımlar ne yazık ki güzel tanıtımlar değildi. Beklentiyi karşılayamadılar.

Bir ergen hikayesi daha yaklaşıyor efendim. Düşünsenize zamanı geri alma özelliğiniz var ama kızı öpüp geri almada kullanıyorsunuz.
Çok yüzeysel yaklaşmışsınız. Oyunda olan bir sürü olay ve olaylar bütününden sadece bu olay mı dikkatinizi çekti hocam :D
Seriyi canlı tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama her seferinde daha da batırıyorlar.
True Colors güzel olacağa benziyor ama Remastered Collection beni çok üzdü. Bunu parayla nasıl satarlar diye düşünüyorum hala.
Oyun kesin kotudur ama indirimde alirim ben bunu.
True Colors şu ana kadar iyi gidiyor. Gösterdikleri şeyler tatmin edici denilebilir.

Remasted gerçekten facia olmuş. Ben hala True Colors'dan umutluyum, şehir ve atmosfer beni bayağı heyecanlandırdı.
İşin komik tarafı ne biliyor musunuz? True Colors ile birlikte çıkması planlanıyordu Remastered Collection'un. Remastered versiyonları 30 Eylül'e erteleyip sadece 10 Eylül'de True Colors'u çıkaracaklar. Sanki cidden bir remastered yapmışlar gibi triplere girip oyunu ertelemek nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı