Life ıs Strange Türkçe yama tavsiyesi

Rhulkinator

Kilopat
Daha fazla  
Bu seriye başlamak istiyorum ama ingilizcem çok iyi değil, herkes kırmızı perfect sitesindeki yamayı tavsiye etmiş ama virus Total sitesiyle tarattığımda virüs buluyor. Sonradan değiştirilmiş olabilir diye indirmedim. Tavsiye edebileceğiniz bir yama var mıdır?

Life is Strange 1'in çok kaliteli bir Türkçe yamasını bulamazsınız maalesef ama 2. oyununun birkaç bölümünün çevirisinde bizzat ben yer aldığım için 2. oyunun yamasını çok kaliteli bulacağınıza eminim :)

Yama gayet kaliteli, 2. oyununu bilmiyorum ancak öyle kalitesiz falan değil. Yamayı kendimde kullanıyorum.

Rardan çıkarılmış dosyalarda virüs buluyor, ondan biraz tedirgin oldum. Şuana kadar birçok oyunda yama kullanmışımdır, tamamen temiz çıkanlar oluyordu. Virüs programı kullanmıyorum, sistemi mümkün olduğunca korumak için uğraşıyorum. Yoksa kurar geçerdim.

yama.jpg

Virüs yok bizzat kendim kullandım aynı siteden. Güvenmediyseniz İngilizce de oynayabilirsiniz ama bir şey anlamazsanız oyunun tadı çıkmaz. İçindeki dosyayı bilmediği için virüs olarak algılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı