LightShot anlık ekran görüntüsü almıyor

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
LightShot anlık ekran görüntüsü almıyor, 3-4 saniye öncesinin görüntüsünü alıyor. Örnek vermek gerekirse oyunda ekran görüntüsü almak istiyorum Prtsc tuşuna bastığımda o anın değil saniyeler öncesinin ekran görüntüsünü alıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Silip tekrar yükledim ama düzelmiyor.

Son düzenleme:
LightShot anlık ekran görüntüsü almıyor, 3-4 saniye öncesinin görüntüsünü alıyor. Örnek vermek gerekirse oyunda ekran görüntüsü almak istiyorum Prtsc tuşuna bastığımda o anın değil saniyeler öncesinin ekran görüntüsünü alıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Silip tekrar yükledim ama düzelmiyor.
Windows'un kendi ekran alıntılama aracını neden kullanmıyorsunuz Win + Shift + S,

yapmak uzun geliyorsa Ayarlar + Erişim Kolaylığı + Klayve + Ekran alıntılamayı açmak için PrtScn düğmesini kullanın kısmını aktif edin artık Print Screen tuşuna bastığınız da ekran alıntısı aracı gelecektir.

Windows'un kendi ekran alıntılama aracını neden kullanmıyorsunuz Win + Shift + S,

yapmak uzun geliyorsa Ayarlar + Erişim Kolaylığı + Klayve + Ekran alıntılamayı açmak için PrtScn düğmesini kullanın kısmını aktif edin artık Print Screen tuşuna bastığınız da ekran alıntısı aracı gelecektir.
Ekran alıntılama aracında istediğim dosya konumuna kaydedebiliyor muyum? Örneğin masaüstüne?

Resimler klasöründeki ekran görüntülerini diyorsunuz sanırım ama oraya gelmemiş.
Ekran görüntüsünü aldığında sağda bir bildirim geliyor ona tıklıyorsun çıkan ekranda kaydetme butonu var ona tıkladığında istediğin yere kayıt ediyorsun zaten otomatik olarak farklı kodda dosya adları oluşturuyor.

Ayrıca manuel olarak kaydetmek istemiyorsanız Win + Print Screen tuşuna basarsanız Resimler + Ekran Görüntüleri klasörüne görüntüyü tam ekran bir biçimde kaydeder.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı