LightShot çalışmıyor

Blondie88

Hectopat
Herkese merhaba, 2 gün önce Windows 11 bilgisayarıma ligtshot indirmiştim. İndirdiğimde sağ tarafta görev çubuğunda simgesi çıkmıştı ve çalışıyordu. Fakat dün bilgisayara tekrar girdiğimde LightShot görev çubuğunda görünmüyordu. Görev Yöneticisi'nden dosya gezginini yeniden başlat dedim fakat yine de LightShot sağ tarafa görev çubuğuna gelmedi. Ve yine görev çubuğundan, LightShot görevini sonlandır dedim ve ardından arama yerine LightShot yazarak çalıştırmayı denedim. Hiçbir şekilde görev çubuğuna gelmiyor ve prnt tuşuyla da çalışmıyor.

Programı en az 4 kere silip tekrar yükledim fakat aynı. Dün Premium bir antivirüs programı (Norton) indirmiştim. Ondan olacağını düşündüm ve her şeyini 15 dakikalığına devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlattım. Fakat LightShot görev çubuğunda görünmemeye ve çalışmamaya devam ediyor. Daha sonra Windows 11'den olacağını düşündüm ve yeni gelen Windows 11 22H2 sürümünü de indirdim fakat boşa indirmişim değişen bir şey olmadı. Programı yapanın mailine mesaj yolladım fakat maili dolu gibi uyarılar alıyorum ve hiçbir şekilde LightShot desteğe mailden ulaşamıyorum. Her şeyi denedim, yardımcı olabilir misiniz? (Bu arada prnt tuşum çalışıyor, Windows ekran görüntüsü alabiliyorum)

Başka program önermeyiniz çünkü LightShot bana kullanım kolaylığı sağlıyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce ben de denedim naparsam yapayım çalışmadı. Windows 11 kullanıyorum. Ben şahsen daha önce de kullandığım Greenshot'a geçtim memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı