Limit, türev, integral kombosu

Karekök ile Limit, türev, integral temelini atıp, Karekök yayınlarının AYT matmematik 2.ci kitabı ile soruları çözüp, aynı anda Üçdörtbeş'i çözüp, son olarak Apotemi föylerinden, soruları eritirsek yeterli olur mu?

11227177451570.jpg

1597141440.jpg

503.jpg

apotemi-yayinlari-limit-ve-sureklilik-turev-integral-soru-bankasi-2-1585925596.jpg

Son düzenleme:
Zamanının yeteceğini düşünüyorsan tabii ki olur. Ama 3.5 ay kala bence Karekök'lerden sonra direkt Apotemi veya daha zor bir kaynağa geçip sorularla uğraşılmalı. Limiti dün almıştım ben de. Akşama doğru fasikül bitiyor, türeve geçeceğim.

Hatta limit için Apotemi abartı olur. Limitten 2 soru çıkıyorsa hepsi kolay oluyor. Ya trigonometri, logaritma veya türevle harmanlanıyor. Karekök 0'da 258 soru var ve gayet yeterli bir soru sayısı. Limit yerine analitik ve türev kasmak daha mantıklıdır.

Zamanının yeteceğini düşünüyorsan tabii ki olur. Ama 3.5 ay kala bence Karekök'lerden sonra direkt Apotemi veya daha zor bir kaynağa geçip sorularla uğraşılmalı. Limiti dün almıştım ben de. Akşama doğru fasikül bitiyor, türeve geçeceğim.

Karekök 0'lar bitti. Şu an Üçdörtbeş ve Karekökün 2. kaynağı ile uğraşıyorum.

Geri
Yukarı