Limit yayınları el kitabı nasıldır?

Evet arkadaşlar sorum bu.
Limit el kitaplarını tavsiye eder misiniz?
Sözel dersleri için ve biyoloji için yeterli midir konu anlatımı?

Ve müfredata uygun mudur hepsi?
Sözel ve biyoloji için güzeldir ama adı üzerinde el kitabı. Konuyu genel olarak anlatmak yerine, ayrıntılarına girer.

Bende Limitin sözel el kitapları var ve bu el kitapları hakkında şunu söyleyebilirim ki Limitin el kitaplarına iyi çalışan, tarihe, coğrafyaya ve edebiyata ilgili, çalıştıklarını analiz eden bir öğrenci sözelden soru kaçırmaz. O kadar iddialıyım.

Ben 2022'de ilk defa sınava gireceğim ve geçen sene okumaya başlamıştım Limitin el kitaplarını. 2020'nin AYT'sini yeni çözdüm ve tarihi, edebiyatı fulledim. Erkenden limitin el kitaplarını bitirdiğim için şuan TYT'ye bolca vakit ayırabiliyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Tabii bilgileri pekiştirmek açısından soru çözümü önemli oluyor.
Ne kadar konuyu öğrensen de soru çözmezsen havada kalır. Birçok öğrenci bunu anlamak istemiyor, iş öğrenmenin yanı sıra pratiğe de bakıyor.

Ne kadar konuyu öğrensen de soru çözmezsen havada kalır. Birçok öğrenci bunu anlamak istemiyor, iş öğrenmenin yanı sıra pratiğe de bakıyor.
Bence pratikten kasıt da aslında işin yorumlama kısmı. Konsepti iyi bilmek gerekiyor. Her ne kadar AYT sözel ezber denilse de sağlam yorumlama soruları çıkabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı