Linç edilme korkusuyla söyleyemedikleriniz neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5G'de kullanılcak 60Ghz nin oksijenin %98ini emiceğinin bize zararı olacağı düşüncesindeyim.

Netflix berbat içeriklere sahip.

Türkiye 2023'de süper güç olamayacak.

Tiktok kullananlardan tiksiniyorum.

Etrafta Gucci terlik ile gezenler gözlerimi
kanatıyor ve kısacık paçalı pantolon ile yukarıya kadar çekilmiş çoraplar da ya da son dönem de moda olmuş tüm giyim tarzları gözlerimi kanatıyor.

Giden ile gelen'nin çok farkı yok.

3'e katılıyorum. Metin2 oyuncu kitlesinin yaşı Knight ve özellikle Silkroad kitlesinden çok daha küçük ve 4-5 skill var, simya gelişmemiş vs. vs. Güzel bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Artık animelerin %99 b*ktan düzgün anime bulmak çok zor 6 aydır anime bulmaya çalışıyordum jojo bizzare adventure buldum 1 saniye bile atlamaya korkuyorum klaik animeler be like: klasik konular var seksi kizlar erkeksi karakter duygusal açıdan iyi karakter savaş vb konularında profesyonel.
CS:GO ve Roblox aşırı berbat oyunlar.

csgo bence de kötü

Artık animelerin %99 b*ktan düzgün anime bulmak çok zor 6 aydır anime bulmaya çalışıyordum jojo bizzare adventure buldum 1 saniye bile atlamaya korkuyorum klaik animeler be like: klasik konular var seksi kizlar erkeksi karakter duygusal açıdan iyi karakter savaş vb konularında profesyonel.

csgo bence de kötü
Roblox, komple.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı