Her gün atom bombası korkusuyla yaşıyorum

Ya ölüm korkusuyla yaşanır mı? Ona bakarsan belki bugün okula veya işe giderken araba çarptı oldunuz veya yemek yerken boguldunuz. Ben de eskiden sizin gibi kafaya her şeyi yakardım bunu bile düşünmekten haftalarca uyuyamamistim. Ama her şeyi salinca bana ne deyince ve en önemlisi bir uğraş bulunca bunları unutuyorsun. Bu arada yasin kaç?

Ya ölüm korkusuyla yaşanır mı? Ona bakarsan belki bugün okula veya işe giderken araba çarptı oldunuz veya yemek yerken boguldunuz. Ben de eskiden sizin gibi kafaya her şeyi yakardım bunu bile düşünmekten haftalarca uyuyamamistim. Ama her şeyi salinca bana ne deyince ve en önemlisi bir uğraş bulunca bunları unutuyorsun. Bu arada yasin kaç?
Yaşımı her platformda gizli tutmak istiyorum. Ama 13 yaşında değilim, merak etmeyin 😀.

Konu sahibi konuyu dalgasına açmış zaten. Konu dışında ne varsa konuştu. Sonra dalga geçince biz suçlu oluyoruz.
Dalgasına değil. Bir şeyi ciddiye almayı beceremiyorsunuz.

Kendini kandırmaya çalış. Yoksa ruhsal sağlık sıkıntısı yaşayabilirsin. Beynimiz saftirik bir şey zaten aklına iyi bir şey getirsen unutmaya başlarsın yavaş yavaş.

Geri
Yukarı