Custom ROM Recovery LineageOS TWRP ile yüklemede ne yapılmalı?

SD Card'a kuramazsın kursan bile performansı çok düşük olur. Dual boot olarak yapabilirsin ama uğraştırır gerek yok.

SD Card'a kuramazsın kursan bile performansı çok düşük olur. Dual boot olarak yapabilirsin ama uğraştırır gerek yok.
Anladım. TWRP ile ilgili olarak şunu sormak istiyorum: Backup ta sadece EFS yi işaretlemem yeterli mi? Bir de advanced wipe kısmında neleri işaretleyeyim? Format data yaptıktan sonra telefonu tekrar kendim mi açmam gerekiyor TWRP ye girmek için? Girdikten sonra recovery tuşuna bastıktan sonra install kısmından lineageos dosyalarını yükledikten sonra system kısmına basınca kurulum bitmiş oluyor böyle, doğru mu?

LineageOS'u TWRP ile mi kuracaksın? EFS yedeği aldıktan sonra aldığın yedeği bilgisayara at. Rom kurulumunu videoya göre yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LineageOS'u TWRP ile mi kuracaksın? EFS yedeği aldıktan sonra aldığın yedeği bilgisayara at. Rom kurulumunu videoya göre yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim. Videodaki yöntem eski ve kanal sahibi 5 ay önce yorumlarda yeni nesil cihazlarda 4 wipe gerek yok yazmış.

Her zaman full wipe yapıyorum bir sıkıntı olmadı. Lineage Recovery ile de kurabilirsin.
Sağolun. Çok soru sordum kusura bakmayım,fazlasıyla acemiyim :))

Her zaman full wipe yapıyorum bir sıkıntı olmadı. Lineage Recovery ile de kurabilirsin.
Bu arada resmi sitedeki indirme linklerindeki dtbo.img, super_empty.img ve vbmeta.img var. Nedir, ne işe yararlar ve onlar da indirilmeli mi yoksa sadece lineageos20 dosyası mı indirilmeli?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı