Lingbao Jiguanshi Midio V3 alınır mı?

EldrithcWraith

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Bu klavye alınır mı?
LC Switch diye bir marka kullanıyor, 3 pin ve rahatlıkla çıkartılabilir. Uzun süre kullanabileceğim bir klavye arıyorum 5 sene gibi bir süre. Alınır mı? (Not: Rica etsem Galax Stealth 03 önermeyin, klavyeyi biliyorum fiyatına göre çok iyi fakat onu alacak bütçem pek çıkmayacak gibi duruyor.)
@erme @Rexie Hocam anlıyorsunuz klavyelerden galiba, size de sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli membranların bile bulunmadığı bu fiyat bandında ne kadar bilindik bir ürün olmasa da tercih edilebilir duruyor. 5 yıl çok gibi bu ürüne. Ama 10 yıl da götürebilir, kesin konuşmamak gerek. Alınır.
Ben klavyenin uzun ömürlü olmasını istiyorum, sonradan switch değişimi de yapacağım. 4 sene civarı götürse yeter. Ondan sonra daha iyi bir şey alırım zaten.

Ben klavyenin uzun ömürlü olmasını istiyorum, sonradan switch değişimi de yapacağım. 4 sene civarı götürse yeter. Ondan sonra daha iyi bir şey alırım zaten.
Açıkçası sizi yanlış bir ürüne de yönlendirmek istemem. Bu ürünün fiyatı iyi membranlardan bile ucuz. Ben pek sıcak bakmıyorum. @Rexie ve @Xeonayp hocalarım da fikir sunarlarsa güzel olur.

Şimdi ürün 260 TL. En adam akıllı switch 400 TL zaten. Ben bu bütçede mekanik alınmasını önermem. En kötü 550 TL'ye Royal Kludge G87 alın derim.

Ayrıca PCB kalitesi falan nasıl? Şimdi Hotswap ama bir sıkıntı çıkarabilir PCB (çift tıklama, takılı kalma gibi sorunlar) . Adam akıllı en ucuz Switch 90 adet 2 paketten en az 400-450 TL. Dediğim marka Akko'nun Switchleri.

Mekanik klavye için en düşük Galax tavsiye ederim. Anladığım kadarıyla bütçeniz maksimum bu klavyeye yetiyor. Ürünün anahtarları hakkında bir fikrim yok. İlk defa duydum LC ismini. Normalde bu tarz sitelerdeki kullanıcı yorumlarını çok dikkate almam ama yine de yorumlara baktığımız zaman tuş basma sorunları yaşandığını görüyorum. 10 tane yedek anahtar yolladıklarını söylemişler. İş görebilir ama 5 sene için bir şey diyemem.

1650391105815.png

Mekanik klavye için en düşük Galax tavsiye ederim. Anladığım kadarıyla bütçeniz maksimum bu klavyeye yetiyor. Ürünün anahtarları hakkında bir fikrim yok. İlk defa duydum LC ismini. Normalde bu tarz sitelerdeki kullanıcı yorumlarını çok dikkate almam ama yine de yorumlara baktığımız zaman tuş basma sorunları yaşandığını görüyorum. 10 tane yedek anahtar yolladıklarını söylemişler. İş görebilir ama 5 sene için bir şey diyemem.

Eki Görüntüle 1364975
Hocam peki Galax hotswap mi? Switchleri değişmek istiyorum.
Galax hotswapmiş hocam, sağolun galiba biraz daha aşırıp Galax alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı