Link ile gizli fotoğraf çekme olayı gerçek mi?

EfeJsjs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
İnternette biraz araştırma yaptım ve bir hedef kişiye link gönderince ve o kişi linke tıklayınca ön kameradan fotoğraf çekmeye başlıyormuş. Bu gerçekten olabilir mi?

Yok öyle bir şey hocam, olsun ben de bir yerimin fotosunu... neyse. Sadece kamera izni verirsen olur.

İncelermisiniz lütfen

Siteler "Kamera Erişim İzni" ister, Kabul edersen o sitede kaldığın süre boyunca çekebilir, Vermezsen hiç bir şey yapamaz. Belki Chrome'in bir açığını bulup izin istemeden de çekmesi mümkün ama çok zor.

İncelermisiniz lütfen

İnceler misiniz lütfen.

İnceler misiniz lütfen.
Hocam komutlardaki adrese gitmeyi deneyin bakalım açık mı adres.

İncelermisiniz lütfen

İncelermisiniz lütfen
Ya dediğim gibi açık kullanıyor ya da sizi kekliyorlar, İlgimi çekti Bilgisayarıma ulaştığımda deneyeceğim. Denemediğim için bir şey diyemem ama yine de kamera izni istiyordur eminim. Bilgisayar kamerasına bant yapıştırarak aşılamaz bir "Bantduvarı" oluşturabilirsin 😄. Neyse çok uzattım, Büyük ihtimalle bir açığını bulmuşlar Android'lerin. Çok canını sıkarsa attığın linkte ki "Github" Linkini Google'ye bildir belki fixlerler. Her şeye de inanmamak gerek.

Ya dediğim gibi açık kullanıyor ya da sizi kekliyorlar, İlgimi çekti Bilgisayarıma ulaştığımda deneyeceğim. Denemediğim için bir şey diyemem ama yine de kamera izni istiyordur eminim. Bilgisayar kamerasına bant yapıştırarak aşılamaz bir "Bantduvarı" oluşturabilirsin 😄. Neyse çok uzattım, Büyük ihtimalle bir açığını bulmuşlar Android'lerin. Çok canını sıkarsa attığın linkte ki "Github" Linkini Google'ye bildir belki fixlerler. Her şeye de inanmamak gerek.
O linki aslında Virüs Total ile taratabiliriz

Geri
Yukarı