Linke tıkladığım için virüs bulaşır mı?

Dün Discord'da bulunduğum bir sunucudan bir bot bana Steam trade linki attı ben de kerizlik edip tıkladım ve beni Microsoft Edge üzerinden linke yönlendirdi karşıma cıkan site Steam'ın orijinal trade arayüzü ile tamamen aynıydı. Herhangi bir reklam falan da yoktu. O an Microsoft Edge'yi kapatım ve linki Opera'ya yazdım Opera'dan siteye girince Microsoft güvenlik duvarı bu uygulamanın bir özelliğini engelledi diye bir uyarı çıktı karşıma, ben de onu görünce anladım olayı ve linke bir daha baktığımda steamcommunity yerine steamcomnitlu yazdığını gördüm, bu linke tıkladığım için PC'ye virüs girer mi ya da bilgilerimi çalabilir mi? Bilgili birisi yardım ederse çok sevinirim. Telefonumdan bütün hesap şifrelerimi değiştim, PC'den herhangi bir hesabıma giris yapmaya korkuyorum.

Virüs girebilir büyük ihtimal bir şey olmamıştır güvenlik duvarı bir şey olmadanda engellendi der Opera'da.
Ama emin olmak için Kaspersky MBAM Hitman Pro indirip taratın.

Bir yerlerden duyduğun ve kaynağından emin olmadığın bilgilerle lütfen insanları yanlış bilgilendirme.

İyi günler 😇
Sosyal'de duymuştum. :)
Bilgilendirdiğin için sağ ol. :)

Sosyal'de duymuştum. :)
Bilgilendirdiğin için sağ ol. :)
Ne demek rica ederim.🙃

Keşke Sosyal'de her şey doğru olsa. Moderatörler anca virgülü yanlış koydum ya da yazım yanlışı yaptım diye ceza vermesini biliyorlar. Konulardaki bilgi kirliliğine hiç önem veren yok. Şimdi de bu cevaptan ceza alırım konuyla alakasız diye.

Geri
Yukarı