Linke tıklayınca otomatik indirme sistemi nasıl yapılır?

Daha fazla  
Şimdi benim elimde bir exe dosyası var. Bu dosyayı hani örneğin tamindirden bir şey indireceğim tıklıyorum ve otomatik bir şekilde iniyor. Benim de böyle bir linke ihtiyacım var. MediaFire gibi siteler linke tıklayınca indirmiyor. Jdownlander diye bir program varmış. Programı indirdim her şey çok karışık. Alternatifleri veya başka bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi benim elimde bir exe dosyası var. Bu dosyayı hani örneğin tamindirden bir şey indireceğim tıklıyorum ve otomatik bir şekilde iniyor. Benim de böyle bir linke ihtiyacım var. MediaFire gibi siteler linke tıklayınca indirmiyor. Jdownlander diye bir program varmış. Programı indirdim her şey çok karışık. Alternatifleri veya başka bir çözümü var mıdır?

Pek hayırlı bir isteğe benzemiyor.

Dostum ne için kullanacağını söylersen yardım edelim. Hepimizin aklına virüs yaptığın geliyor çünkü :D

İnan ne istediğini anlamadım. İnternete bastığında inecek bir dosya mı yüklemek istiyorsun? Yoksa dosya indirmek istiyorsun da indirme aracı tavsiyesi mi?

İnan ne istediğini anlamadım. İnternete bastığında inecek bir dosya mı yüklemek istiyorsun. Yoksa dosya indirmek istiyorsun da indirme aracı tavsiyesi mi?
Hocam birine atıcak bunu büyük ihtimalle, o linke tıkladığında o linkteki dosyayı attığı kişiye otomatik olarak indirecekmiş. Pek hayırlı bir istek değil :D

1694354348013.png

İndirme butonuna sağ tıklayıp bağlantıyı kopyalarsan attığın linke bastığın anda indirilme isteği oluşur.

Yeni konular

Geri
Yukarı