LinkedIn hesabıma erişemiyorum

Emily Kaldwin

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Karnaca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T7 V21.8

*7,3" QHD 2560x1440 165Hz %100 sRGB IPS Mat LED
Intel® Tiger Lake Core™ i7-11800H 8C/16T; 24MB L3; 8GT/s; 2.3GHz - 4.6GHz; 45W; *10nm SuperFin
*Mobile Intel® HM570 Chipset
*nVIDIA® GeForce® RTX3070 Max-Performance 8GB GDDR6 256-Bit DX12
*64GB (2x32GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
*2TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (7000 MB/s - 5200 MB/s)
Meslek
Grafik Tasarımcısı
LinkedIn hesabımda bir e-posta değişikliğine gitmiştim sonrasında yeni e-posta ile girmeye çalıştığımda giremedim eskisi ile de giremiyorum yeni bir hesaptan profilimdeki iletişim bilgilerine baktığımda ise e-posta gözükmüyor.

Şifremi unuttum kısmında telefon numaramı da kabul etmiyor ikide bir de "robot olmadığınızı doğrulayın" testleri ile uğraştırıyor deli oldum.
Bir destek aradım adamların ne canlı desteği var ne numara var ne destek e-postası var mesaj yazabileceğim.
Böyle bir durumda ne yapmam gerekir?
(Yaklaşık 1 haftadır erişimim yok hesaba)
"Çözüldü"

Uzun süre ulaştım ve sonunda gerçek bir insan bana ulaştı.
Kimlik veya ehliyet fotoğrafı ile profilde sunulan sertifikaların görsellerini isteyip ben olduğumu doğruladılar ve e-posta ile şifresi belli olmayan hesabuma eriştim.

O da hesabımı e-postasız görünce "nasıl yaptın bunu?" şeklinde şaşırdı. Keşke bilsem de ben kurtarsam hesabı be abim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis nereden ulaşmıştın?aynı sorunu ben de yaşıyorum destek hattına başvuru yaptım durumu anlattım 2 gün oldu ama bana dönüş yapan kişi olmadı sen nereden başvurmuştun

@Emily Kaldwin

Reis nereden ulaşmıştın?aynı sorunu ben de yaşıyorum destek hattına başvuru yaptım durumu anlattım 2 gün oldu ama bana dönüş yapan kişi olmadı sen nereden başvurmuştun

@Emily Kaldwin
Uzun zaman oldu tam hatırlamamakla birlikte sanırım başka bi hesaptan durumu anlatıp destek istemiştim. O hesabım e postası olmadığı için belki de desteği hiç gitmedi yazdıklarım bilemiyorum ama biraz da şansla çözmüş olduydum.

Geri
Yukarı