Google hesabıma erişemiyorum

YılmazSesi

Hectopat
Yanlışlıkla yaptığım bir hata yüzünden hesabıma erişemiyorum. İki aşamalı kimlik doğrulamayı açmıştım. Bu işlemi yapınca Google bize 8 haneden oluşan farklı kodlar veriyor. O kodları kaybettim. Hesaba giriş yapmaya çalışınca hesabımın bana ait olduğunu kanıtlamama da izin vermiyor. Hiçbir şekilde cep telefonuma mesaj yahut arama gelmiyor. İlla o 8 haneli kodlardan birisi lazım. Yahu kodları kaldırmak istiyorsun, hesaba giriş yap diyor :D e hesaba giriş yapabilsem zaten kodları niye kaldırayım? Telefona veya tablete bir bildirim yollayıp Evet'e dokun seçeneğini seçiyorsun telefona bildirimin B'si gelmiyor. Oturum açmak için başka bir yol deneyin seçeneğini hiç söylemiyorum bile tıkladığım an hata alıyorum. Mail atayım diyorsun nereye nereden ulaşacağını bilmiyorsun. Yardım sayfası allak bullak ne nerede bulamıyorsun. Çözüm önerileri de saçma sapan zaten. Adamakıllı sabit bir destek mailleri yok. Varsa da ben bilmiyorum. Lütfen yardım edin hesap ve kanal benim için çok önemli.

a.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu tarz bir şeyi Microsoft'ta yaşadım. Geçmiş olsun inşallah hesabınıza kavuşursunuz.
Hesaba kurtarma E-Postası veya telefon eklediyseniz bazen eklenmiş eski telefon numarasına veya E-Postaya gidebiliyor kurtarma için gerekli talimatlar. Bu tarz bir durum varsa eski telefon numaralarınızı veya E-Postalarınızı kontrol etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı