Linux Boot edemiyorum

Yok hocam. V-Sync yoktu. GPU GTX 950M. Eski olduğundan Manjaro'da iyi performans vermemiş olabilir.

Ubuntu'ya göre gayet iyi. Ama kendi PC'lerinde daha iyi çalışıyor galiba. Mac tarzı bir sistem yapmışlar.

950M ile 200 FPS almak ne kadar mantıklı bilmiyorum tabii. Neden 61 değil de 60 alıyor peki var mı senin bir açıklaman? Eski olması mı? Manjaro yeni olunca performans mı düşüyor?

950M ile 200 FPS almak ne kadar mantıklı bilmiyorum tabii. Neden 61 değil de 60 alıyor peki var mı senn bir açıklaman? Eski olması mı? Manjaro yeni olunca performans mı düşüyor?
En düşük ayarlar.
950M ile 200 FPS almak ne kadar mantıklı bilmiyorum tabii. Neden 61 değil de 60 alıyor peki var mı senin bir açıklaman? Eski olması mı? Manjaro yeni olunca performans mı düşüyor?

60'a mı takıldınız cidden. 60 ile 80 arası ne fark eder yani. Oyun da ekran yırtılması bile oldu. Akıcı değildi. Pop! _OS oyunlar için en iyi dağıtımlardan birisidir. Steam zaten resmi olarak Ubuntu ve türevlerini destekliyor.

En düşük ayarlar.

60'a mı takıldınız cidden. 60 ile 80 arası ne fark eder yani. Oyun da ekran yırtılması bile oldu. Akıcı değildi. Pop! _OS oyunlar için en iyi dağıtımlardan birisidir. Steam zaten resmi olarak Ubuntu ve türevlerini destekliyor.

Söylediğiniz hiçbirşeyin gerçek ile bağlantısı olmayınca şüphe ediyor insan. Neden yeni paketler performans düşmesine sebep olsun ki? Bende arttırırken mesela? Kim demiş PopOS oyunlar için en iyi dağıtım diye. Hayatında kaç tane dağıtım denedin. Bilimsel bir tane kanıt sunabilirmisin bunun için. Boş keseden konuşuyorsun düpedüz yanlış bilgi.

Yalnız Manjaro oyun için iyi bir performans sunmuyor. Pop!_OS ve Ubuntu'ya göre.
Kaynak belirtir misiniz?
Yapılmış güzel testler var mesela, genellikle bariz fark var veya yakın sonuçlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Söylediğiniz hiçbirşeyin gerçek ile bağlantısı olmayınca şüphe ediyor insan. Neden yeni paketler performans düşmesine sebep olsun ki? Bende arttırırken mesela? Kim demiş PopOS oyunlar için en iyi dağıtım diye. Hayatında kaç tane dağıtım denedin. Bilimsel bir tane kanıt sunabilir misin bunun için. Boş keseden konuşuyorsun düpedüz yanlış bilgi.

Siz önce bir düzgün Türkçe ile yazın. Her şeye muhalefet olmayın.

Kaynak belirtir misiniz?
Yapılmış güzel testler var mesela, genellikle bariz fark var veya yakın sonuçlar.

Eski köye yeni adet getirecekler. İnsan neden konuşmak için konuşur orası da ayrı bir konu.

Siz önce bir düzgün Türkçe ile yazın. Her şeye muhalefet olmayın.

Türkçemin düzgünlüğünü kontrol eden bir moderasyon ekibi var merak etmeyin. Düzgün olmasa yayınlamazlar. Her şeye muhalefet olmuyorum, attığın yalan kıvamındaki iddianın gerçeklerle uyuşmadığını bütün kullanıcılar görsün istiyorum ki, Kime inanacaklarını, kimi dikkate alacaklarını daha iyi bilsinler. Senin gibi olduğumdan daha bilgili görünmeye çalışıp ego tatmin etmeye gelmiyorum bu foruma.

Sizinle tartışmayacağım. Bende izledim çoğu videoda Manjaro düzgün performans veriyor. Ancak kendi sistemimde test ettiğimde Pop! _OS daha iyi performans veriyor. Bende insanların oyun için Pop! _OS kullanmalarını tavsiye ediyorum. System76 oyun bilgisayarları da üretiyor. Linus Tech Tips testlerini izledim. Siz ise Pop! _OS performanssız ve dağıtım görmemiş birisisiniz diyorsunuz.

Geri
Yukarı