Linux dağıtımı tavsiyesi

Evet. Şu an United Kingdom'dan indiriyorum.
Hayır, bu arada peppermint yerine Artix daha iyi olur. Boştayken 30 MB DWM ile 90 MB kullanıyor. Tabii siz bilirsiniz.
90MB hiç bir şey :D Bu arada zaten 4GB RAM var. Genellikle Linux'da bir tarayıcı, VS Code ve Code Blocks kullanıyorum.
En son patlayacagim birinize cidden. Bilmiyorsaniz yorum yapmayin arkadasim bu kadar basit. Arch denedin mi bilmiyorum ama dene bence.
Arch'ı denesem mi diye düşünmüyor değilim aslında. Çok kararsız kaldım.

Evet. Şu an United Kingdom'dan indiriyorum.

90MB hiç bir şey :D Bu arada zaten 4GB RAM var. Genellikle Linux'da bir tarayıcı, VS Code ve Code Blocks kullanıyorum.

Arch'ı denesem mi diye düşünmüyor değilim aslında. Çok kararsız kaldım.
Denemedigin surece, dagitimlar arasinda gidip durursun. Kendi sistemini kendin yap.

Hocam kendi sistemini kendin yap cümlesini başka bir konumda dağa söylemiştiniz. Tam anlamadım ne demek istiyorsunuz?
Demek istedigim, hazira konmaman. Cogu dagitim senin yuklemek istedigin bi' ton pakete maruz birakiyor. Arch, Void, Gentoo gibi dagitimlar sana sadece base cekirdegi sunuyor bu avantaji kullanmak varken diger dagitimlarla vakit kaybetme. Ek olarak cok paket, bazi sorunlari beraberinde getiriyor. Isin ozeti boyle.

Demek istedigim, hazira konmaman. Cogu dagitim senin yuklemek istedigin bi' ton pakete maruz birakiyor. Arch, Void, Gentoo gibi dagitimlar sana sadece base cekirdegi sunuyor bu avantaji kullanmak varken diger dagitimlarla vakit kaybetme. Ek olarak cok paket, bazi sorunlari beraberinde getiriyor. Isin ozeti boyle.
Hocam şimdi Arch deneyeceğim tamam :D Hangi masaüstü ortamını önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı