Linux dağıtımlarından en hızlısı hangisi?

Bilinen dağıtımların hafif masaüstlerini tercih edin.
IceVM masaüstü birçok dağıtımda var.
Bodhi Linux, kendine özgü çok hafif bir masaüstü kullanıyor.
Ben, tek çekirdek laptopta Vector Linux'ü sorunsuz kullanıyorum. IceVM masaüstü ile... Vector Linux biraz deneyim ister. Zira Slackware türevli bir dağıtım.

Dostum aynı posttan tonla açtın onun yerine 2 dakika google'a yazmak bu kadar zor olmamalı.
Google de 2 haftadır araştırıyorum. Xubuntu,lubuntu,kali linux,linux mint xfce,mate,majaro xfce,ubuntu, vs. Aklına gelebilecek linux dağıtımlarının bir çoğunu denedim ancak çoğunda windows 7 den aldığım performansı alamadım.
Diyorsun ya tonla açtın diye bende meraklı değilim bu kadar soru sormaya ama çoğu posta istediğim gibi cevaplar gelmedi çoğu yazan bilgisiz yada deneyimsiz sallayarak yazdı.

Google de 2 haftadır araştırıyorum. Xubuntu,lubuntu,kali linux,linux mint xfce,mate,majaro xfce,ubuntu, vs. Aklına gelebilecek linux dağıtımlarının bir çoğunu denedim ancak çoğunda windows 7 den aldığım performansı alamadım.
Diyorsun ya tonla açtın diye bende meraklı değilim bu kadar soru sormaya ama çoğu posta istediğim gibi cevaplar gelmedi çoğu yazan bilgisiz yada deneyimsiz sallayarak yazdı.
O zaman düzgün araştırma yapmayı bilmiyorsun, genel olarak hız distroya değil kullandığın desktop environment'a bağlı, fluxbox, openbox vs. kursan sistem yeteri kadar hızlı olur ve o sistemde google chrome kullanman akıl karı değil.

O zaman düzgün araştırma yapmayı bilmiyorsun, genel olarak hız distroya değil kullandığın desktop environment'a bağlı, fluxbox, openbox vs. kursan sistem yeteri kadar hızlı olur ve o sistemde google chrome kullanman akıl karı değil.
Belliki sende en fazla benim kadar anlıyosun bunlardan bu bilgisayarı ilk aldığım günden beri (yaklaşık 10 sene) windows 7 kullanıyorum ve google chrome kullanıyorum.Windows 7 de chromede zerre sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı