Linux için WindBg tarzı program önerisi

Bu konuda tartışıldı. Windbd Windows'a bağlı bir uygulama ve Windows API'larını kullanıyor. @Enes3078 bu konuda bir açıklama yapmıştı.

Aslında C# ile gerekli okuma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu da benden gelsin o halde. 😉

Ancak burada ne demek istemiş ben anlamadım.

VS ile açılabiliyor ve dil olarak C# kullanılıyor. Ama merak etmeyin büyük fikirlerim var. İnşallah seneye ilk adımlarını atıp büyük bir sürprizle WinDBG alternatifi uygulamamı sizlere sunacağım. (Uygulama olmayabilir.) 😉

VS ile açılabiliyor ve dil olarak C# kullanılıyor. Ama merak etmeyin büyük fikirlerim var. İnşallah seneye ilk adımlarını atıp büyük bir sürprizle WinDBG alternatifi uygulamamı sizlere sunacağım. (Uygulama olmayabilir.) 😉
Nasıl öğrendiniz böyle bir program yapmayı?

Nasıl öğrendiniz böyle bir program yapmayı?
Öğrenmedim fakat bir bütçeye sahip olduğumda sunucu alıp web tabanlı bir debugger yapma planım var. Recep Hoca'da destek sunabileceğini belirtmişti zaten. :)

Eğer yapmayı başarırsam direkt olarak Sosyal'de paylaşacağım fakat 12. sınıfım ve yazılıma vakit ayıramam. İlk yıldan sınavı kazanırsam ilk projem bu olacak. 🤫

Öğrenmedim fakat bir bütçeye sahip olduğumda sunucu alıp web tabanlı bir debugger yapma planım var. Recep Hoca'da destek sunabileceğini belirtmişti zaten. :)

Eğer yapmayı başarırsam direkt olarak Sosyal'de paylaşacağım fakat 12. sınıfım ve yazılıma vakit ayıramam. İlk yıldan sınavı kazanırsam ilk projem bu olacak. 🤫
dmp dosyasını visual studio code ile aç dedim . Saçma sapan şeyler çıktı. Nasıl açmalıyım?

DMP dosyasını Visual Studio Code ile aç dedim. Saçma sapan şeyler çıktı. Nasıl açmalıyım?

Hiç hatırlamıyorum ama o ekteki konuda bir Microsoft konusu atmıştım. Onu inceleyebilirsiniz. Visual Studio gerektiriyor olabilir bu arada. Yani hiç hatırlamıyorum nasıl yapıldığını.

Yeni konular

Geri
Yukarı