Linux İle Tanışma Hikayeniz

Ben ilk duyduğum Linux dağıtımı Ubuntu muydu Kali Linux muydu hatırlayamadım ama ilkkullandığıma gelirsek bu akşam Linux Mint kuracağım ve bu ilk kullandığım olacak.
Size yardımcı olmaya çalışırım beni "@Huso112" yazarak pinglersiniz. Eğer @cengover_ekin ve @Dengesiz Kokarca da müsaitse onlar da olur. Ben acemiyim asıl profosyonel onlar.

GNOME Software bence berbat bir yazılım. Birsürü GNOME Software tarzı yazılım kullandım, fakat GNOME Software hariç hiçbirinde sorun yaşamadım.

Hocam bana en performanslı Linux dağıtımını söyleme şansınız var mı? Unity kullanacağım ve LoL, albion Online gibi oyunlar oynuyorum.

Hocam Linux Mint öneririm.

Çok güzel masaüstü ve başlangıç
Linux evrenine bugün girmiş bulunmaktayım ama çok sıkıntı çıkardı. Bugün 3 tane konu açmak zorunda kaldım. Ama pes etmek yok. Windows bildiğim kadar Linux bilirsem çok iyi olacak.
Aynen! ben de öyleyim şuan ama pes etmek yok!

Neden Windows'a ihtiyacınız var hocam? Adobe yazılımları mı?

Linux evrenine bugün girmiş bulunmaktayım ama çok sıkıntı çıkardı. Bugün 3 tane konu açmak zorunda kaldım. Ama pes etmek yok. Windows bildiğim kadar Linux bilirsem çok iyi olacak.
Alışınca gerisi geliyor. Öğrene öğrene alışacaksınız, emin olabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…