Çözüldü Linux kurulmuyor

• Konuyu başlatan Vecc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 728
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
ISO imajını dd ile yazdırıp tekrar deneyin.

Şimdi onu deniyorum.

Bu hocamın dediğide olabilirde.
Linux ne acaba 🤔 (dağıtımınızı belirtin anlamında)
Belki dağıtımla alakalıdır.

Kali Linux.

Rufus kullandığımda ise biraz ilerleyip "Linux kurulum medyası bağlama tekrar denensin mi" diye bir hatayla karşılaşıyorum evet tuşuna basınca aynısı geliyor USB'yi çıkartıp taktım ama düzelmedi.

Şimdi onu deniyorum.

Kali Linux.

Rufus kullandığımda ise biraz ilerleyip "Linux kurulum medyası bağlama tekrar denensin mi" diye bir hatayla karşılaşıyorum evet tuşuna basınca aynısı geliyor USB'yi çıkartıp taktım ama düzelmedi.
Balena Etcher kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca günlük kullanım için Kali yüklüyorsanız, Kali günlük kullanım için uygun bir dağıtım değil.

Şimdi onu deniyorum.

Kali Linux.

Kali mi?
Az bir öğrensen BlackArch veya başka kursan olmaz mı?
Kali kötü bir dağıtım benim gözümde
Siber güvenlikle işin yoksa dediklerime hiç bakma
Siber güvenlik ile işin yoksa Mint kur Ubuntu hatalı deniyor ben o kısımı anlamadım Live modeda keyifliydi Ubuntu
Mint olabilir Pop!_OS olabilir

Kali mi?
Az bir öğrensen BlackArch veya başka kursan olmaz mı?
Kali kötü bir dağıtım benim gözümde
Siber güvenlikle işin yoksa dediklerime hiç bakma
Siber güvenlik ile işin yoksa Mint kur Ubuntu hatalı deniyor ben o kısımı anlamadım Live modeda keyifliydi Ubuntu
Mint olabilir Pop!_OS olabilir
Ubuntu hatalı sayılmaz bence, bende stabil çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı