Çözüldü Linux Mint ekran kartı sürücüleri nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Başlangıç mesajlarına göre bumblebee ekran kartını kapatıyor. Onu kaldırmanız lazım, hangi akla hizmet bumblebee kurdunuz? 2013'den beri o uygulama güncellenmiyor. Bumblebee size sadece sorun çıkartır. Kaldırın şunu yahu;
Kod:
sudo apt remove bumblebee
Başlangıç mesajlarına göre bumblebee ekran kartını kapatıyor. Onu kaldırmanız lazım, hangi akla hizmet bumblebee kurdunuz? 2013'den beri o uygulama güncellenmiyor. Bumblebee size sadece sorun çıkartır. Kaldırın şunu yahu;
Kod:

Çözüm
@264523 env DRI_PRIME=1 inxi -G çıktısını bir alabilir miyim?
buyrun:
1669499491202.png

Nvidia sürücüsü N/A yani boş küme gözüküyor. Nvidianın sitesinden bakacağım uygun sürücü var ise haber ederim. Nasıl kurulacağında da yardım etmeye çalışırım.
Konuyu bi' baştan okusanız? Sorunu anlayabileceğiniz çok fazla çıktı var. Çok alakasız bir yerden girdiniz.

Sabredin hocam.
@264523 Bilgisayarın masaüstü mü?
Konuyu baştan okumanızı rica ediyorum. dmesg çıktıları var, inxi çıktıları var, neofetch çıktıları var. Okursanız nerede yanlış yaptığınızı siz de anlayacaksınız. Lütfen.

Konuyu baştan okumanızı rica ediyorum. dmesg çıktıları var, inxi çıktıları var, neofetch çıktıları var. Okursanız nerede yanlış yaptığınızı siz de anlayacaksınız. Lütfen.
Yahu okudum sizin yaptıklarınızı uygulayınca olmamış. Fazla engellemeye çalışmayın bir yolunu bulacağız inşallah. Olmadı ben bilgi sahibi olduğunu düşündüğüm insanlardan yardım alırım bir şekil hallolur. :)

Başlangıç mesajlarına göre bumblebee ekran kartını kapatıyor. Onu kaldırmanız lazım, hangi akla hizmet bumblebee kurdunuz? 2013'ten beri o uygulama güncellenmiyor. Bumblebee size sadece sorun çıkartır. Kaldırın şunu yahu;
Kod:

Başardık🤩

Yeni konular

Geri
Yukarı