Linux Mint ISO inmiyor

bay0rdek

Centipat
Daha fazla  
Dün PC'ye Tiny 10 kurdum. Baktım yavaş çalışıyor ben de Linux Mint'e geçeyim dedim. ISO'yu tam yüklüyorum birden başarısız oldu diyor. Acaba farklı dosyalar indirirken de oluyor mu diye bakmak için Windows 8.1 ISO indirdim, o indi ama bu inmiyor. (tarayıcım Firefox). Bence Windows çakallık yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme sayfasının en altındaki yansılardan Türkiye'yi seçin. Linux Kullanıcıları Derneği yansısını seçince, normal hızda indirebildim.

Diğer yansıları dene, olmazsa bir de free download manager gibi bir indirme yönetici ile dene...

Dün PC'ye Tiny 10 kurdum. Baktım yavaş çalışıyor ben de Linux Mint'e geçeyim dedim. ISO'yu tam yüklüyorum birden başarısız oldu diyor. Acaba farklı dosyalar indirirken de oluyor mu diye bakmak için Windows 8.1 ISO indirdim, o indi ama bu inmiyor. (tarayıcım Firefox). Bence Windows çakallık yapıyor.

Geçen gün ben de Firefox ile ISO indirmede sorun yaşıyordum. Free Download Manager indirdim. Ona bakabilirsin. Güzel bir indirme aracı.

https://ftp.linux.org.tr/linuxmint/iso/stable/21.1/linuxmint-21.1-cinnamon-64bit.iso bu linki Free Download Manager'a yapıştırman yeterli.

Geri
Yukarı