Linux Mint - reading registry Key for installroot

efemint

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü - 2020-10-29 21-05-04.png
    Ekran Görüntüsü - 2020-10-29 21-05-04.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü - 2020-10-29 20-54-30.png
    Ekran Görüntüsü - 2020-10-29 20-54-30.png
    293,3 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar Epic Games kurulumu yaparken böyle bir sorunla karşılaştım bayağı araştırdım başka yöntemler denedim her seferinde bu sorunla karşılasıyorum.
Galiba klasörü root olarak yazmasına izin vermiyor. Olayı tam kavrıyamadım
Yetki verdim özelliklerini kurcaladım. Tam olarak nasıl yapıcağımı anlamadım.
- How do I fix the Epic Games Launcher when I get the error "The necessary prerequisites have failed to install"? - Epic Games Support

Kardesim sana siddetle Linux Mint'ten uzak durmani tavsiye ederim. Biraz once 20 surumunun Live ortamini acip sistemimi geri yuklemeye calistim. Adamlarin o kadar ozenerek yaptigi liveDVD bile bugdan gecilmiyor. Yapamadim neyse ki Windows kurulumum duruyordu hemen baska bir liveDVD kurup sorunumu hallediyorum su anda. Korkunc kardesim ben hayatimda ismi LTS olup da bu kadar sorunlu bir Linux versiyonu gormedim.

Kardesim sana siddetle Linux Mint'ten uzak durmani tavsiye ederim. Biraz once 20 surumunun Live ortamini acip sistemimi geri yuklemeye calistim. Adamlarin o kadar ozenerek yaptigi livedvd bile bugdan gecilmiyor. Yapamadim neyse ki Windows kurulumum duruyordu hemen baska bir livedvd kurup sorunumu hallediyorum su anda. Korkunc kardesim ben hayatimda ismi LTS olup da bu kadar sorunlu bir Linux versiyonu gormedim.

Haklısın usta bug çok ama Linux Mint benim vazgeçilmezim nedense çok seviyorum ama bu tür problemler baş ağrıtıyor cidden.

Haklısın usta bug çok ama Linux Mint benim vazgeçilmezim nedense çok seviyorum ama bu tür problemler baş ağrıtıyor cidden.

Insanlar Distrowatch siralamlarini fazla ciddiye aliyor. Insanlari Linux'ten sogutmak için yapilmis gibi Ubuntu ve Ubuntu tabanli dagitimlari her kullanmak zorunda kaldigimda pisman oluyorum bu tesaduf olamaz, artik Microsoft'tan bunun için para aldigina dair komplo teorileri uretmeye başladım kafamda.

20 ile terminal bile kullanamadım.

Bu tür hatalar 20'de yok yani tam olarak sistemde bug göremedim bazen karşılaşabiliyorum ama bug denirmi bilemem Mint 20 şu an kullanışlı geliyor bana. Bir de istersen 20'yi kurup dene yüksek ihtimal bir sıkıntı yaşamazsın.
@efemint Lutris üzerinden kuruyorsanız üçüncüyü seçin. Dün hepsini denedim birinci ve ikincide sorun var.

Bu yöntemi denemiştim tekrar biraz kurcaladım ve oldu teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı