Linux Mint USB'yi algılamıyor

gtac morqü

Femtopat
Hiç sevmedim bende Windows'a geri dönmek istiyorum 16 GB'lık bir USB var Windows 8.1 ISO'su var ben Windows kuracağım, Virtual Box'tan denedim ilk DC'den Emirhan arkadaşımın yardımarıyla yaptık bir şeyler, sonra Virtual box kurdum XP ISO'su indirip kurdum, sonra aygıt kısmına geldim USB mi taktım ama USB yok, ben olmayacağını tahmin etmiştim zaten, neyse olmadı farklı ISO da olmadı bedne Rufus çalıştırmaya karar verdim, playonlinuxtan çalıştırdım açtım, sonrada USB'yi taktım olmayacağını biliyordum ve olmadı USB gözükmüyor, farklı ISO yazdırma programları da olmuyor maalesef. Windows'a geri dönmek istiyorum ve kararlıyım, Wine programını kuramadım aslında kurdum ama o playonlinux yani Wine programı kısmen yüklü, ama yaptıklarımı kaydetmiyor, bundan bayağı sıkınt,ı ayrıca terminal bozuk kod yazamıyorum, zaten kuramıyordu işe yaramazdı yani.

Wine ya da başka uygulama ile işin yok, yukarıda bahsettiğim uygulamayı arat. Hata alıyorsan, foruma aktararak paylaş. Bunları yapmadan önce forumda aratsaydın belki konu bile açmazdın.

Wine'ya da başka uygulama ile işin yok, yukarıda bahsettiğim uygulamayı arat. Hata alıyorsan, foruma aktararak paylaş. Bunları yapmadan önce forumda aratsaydın belki konu bile açmazdın.

İşte bundan ben en ayrıntılı şekilde konu açıyorum, ventoy neyle kurulur tabikide terminal ile peki soruda ne yazıyor.

Terminal bozuk kod yazamıyorum, zaten kuramıyordu işe yaramazdı yani.

İyi de bunu hakkında bilgi verecek olan sensin. Bozuk ta ne yapamıyor, açılmıyor mu, açılıyorsa falan filan komutunu mu kullanamıyorsun. Sen paylaşmadıkça nereden bilelim bu tür ayrıntıları, değil mi?

Güzel arkadaşım, yeni kullanıcılar parola girilmediğini dahi düşünebiliyor, kod yazamamaktan kastın nedir, açıkla lütfen, mesela aşağıdaki komutu çalıştırınca ne oluyor, hatamı alıyorsun? Bunları nereden bilelim? Sen farkında olamayabilirsin, ama şu ifadelerin muallak.

Kod:
lspci

Güzel arkadaşım, yeni kullanıcılar parola girilmediğini dahi düşünebiliyor, kod yazamamaktan kastın nedir, açıkla lütfen, mesela aşağıdaki komutu çalıştırınca ne oluyor, hatamı alıyorsun? Bunları nereden bilelim? Sen farkında olamayabilirsin, ama şu ifadelerin muallak.

Kod:
lspci

Bazı kişiler böyle mesajlarımı saldırı olarak algılıyor bundan yanlış anlama. Şöyle bir hata alıyorum herhangi bir kod giremiyorum ve yapıştırıp giremiyorum.

Geri
Yukarı