Linux mu Windows mu?

Linux open-Source. Ayrıca çoğu gereksiz(bazı istisnalar hariç) yazılım bu işletim sisteminde bulunmuyor. Kurması belki zor olabilir, editlemesi vesaire. Sisteminiz iyiyse önermem.
Yanlış yanlış ve yanlış.
Gereksiz içerik ekleme tamamen dağıtım üreticisinin takdiri, Ubuntu çöp dolu Debian bomboş yollar.
Kurması zor kısmı geride kalalı bin yıl oldu.
Editlenecek bir şey yok kuruyorsunuz ve çalışıyor.
Sistem iyiyse de oyunlar destekliyorsa çok rahat kullanılır.
LoL, Roblox ve bilimum Steam oyunları için mi.

İkisini de kullandım ve şunu söylemeliyim ki: Windows.
Aman hemen kızmayın Linux'dan güle güle ayrılmadım.
Sadece diyeceğim tek şey şu: Ben Adobe uygulamaları kullanmak zorunda olan birisiyim ve ben ana bilgisayarıma Linux kurmam benim işimi çok zorlaştırır. Ama eski bilgisayarları hala Linux ile yeniden diriltmek gibi şeyler yüzünden Linux'a bayağı bir sempati duyuyorum.

İkisini de kullandım ve şunu söylemeliyim ki: Windows.
Aman hemen kızmayın Linux'dan güle güle ayrılmadım.
Sadece diyeceğim tek şey şu: Ben Adobe uygulamaları kullanmak zorunda olan birisiyim ve ben ana bilgisayarıma Linux kurmam benim işimi çok zorlaştırır. Ama eski bilgisayarları hala Linux ile yeniden diriltmek gibi şeyler yüzünden Linux'a bayağı bir sempati duyuyorum.
Ben sırf fanım sussun diye bile kullanıyorum hocam :D. Dual bir seçenek eğer hoşunuza gidiyorsa.

Ben sırf fanım sussun diye bile kullanıyorum hocam :D. Dual bir seçenek eğer hoşunuza gidiyorsa.

Dual denedimde hocam benim bilgisayarım pek desteklemiyor. (Huawei Matebook D14)
Yeni bir bilgisayar aldığımda ya da bir kasa topladığımda Dual kesinlikle yapacağım.

Dual denedimde hocam benim bilgisayarım pek desteklemiyor. (Huawei Matebook D14)
Yeni bir bilgisayar aldığımda ya da bir kasa topladığımda Dual kesinlikle yapacağım.
O cihazı çok alasım vardı, iyi ki almamışım.

O cihazı çok alasım vardı, iyi ki almamışım.

Aman hocam sakın linux kullanacaksanız bende ilk başta çok mutluydum ki hala mutluyum fiyatına göre en iyisini aldım. (4500TL 2020de) ama iş Linux gibi şeylere geldiğinde driver sorunları kaçınılmaz oluyor adamların desteği çok zayıf. Hatta birkeresinde Huawei desteğe yazmıştım Linux hakkında ne zaman driverları stabil getireceksiniz diye adamlar bana şunu yazmışlardı: Windows kullanın. Konu kilit. :D

Geri
Yukarı