Linux olmadan olmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleme:
Bunlarla uğraşmak yerine Windows kullanabilirsin.
Uğraşan kim. Böyle bir hata alıyorsan sudouser kurulumu yapmadan Linux kurmuşundur.

Bu bir hata değil normalde. İşleri sadece su ile halletmek istemişindir güvenlik amacıyla.

Bunlarla uğraşmak yerine Windows kullanabilirsin.
Ne alakasi var? Windows icin yapilmis bir oyunu Linux'ta calistiriyormus arkadas. Normalde zaten hic calismiyor yani Riot destek vermedigi icin. Ama toplulugun cabasi sayesinde en azindan ugrasip calistirabiliyorsun.

Linux'a destek veren oyunlari bir babun bile GUI magazayi kullanarak indirip calistirabilir.

Ne alakasi var? Windows icin yapilmis bir oyunu Linux'ta calistiriyormus arkadas. Normalde zaten hic calismiyor yani Riot destek vermedigi icin. Ama toplulugun cabasi sayesinde en azindan ugrasip calistirabiliyorsun.

Linux'a destek veren oyunlari bir babun bile GUI magazayi kullanarak indirip calistirabilir.
Arkadaş sudouser olmayan kullanıcıyı hata sanıyor üstad.

Benim iki sistemim var, dizüstü cihazımda Linux yüklü, daha hafif hissettiriyor kendini, çayımı kahvemi alıp balkonda oturup yazılım işlerimi halletmeyi seviyorum, ancak oyun oynadığım sistemimde Windows yüklü, uyumluluk ve performans açısından Linux'u tercih etmiyorum oyun oynarken, yine de birkaç yıl öncesine nazaran artık uyumluluk ve performans sorunları bayağı bayağı azaldı ama alışkanlıklardan kolay kolay vazgeçilmiyor.

Bir ara denemeni tavsiye ederim, yaşadığını anlarsın 😏

Bu konu diğer Linux fanboy konuları gibi tarihe gömülecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı