Linux olmadan olmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir ara denemeni tavsiye ederim, yaşadığını anlarsın 😏

Bu konu diğer Linux fanboy konuları gibi tarihe gömülecek.
Kardeşim sen sadece kışkırtma odaklı yazılar yazıyorsun.
Niye böyle anlamsız şeyler yapıyorsun? Windows annen değil baban değil. Gereksiz çıldırıyorsun bence. Kaldı ki Windows'a hakaret falan etmiyoruz biz.

Windows kullanmayı deneyebilirsin.
Denedim merak etme. Gereksiz uzun bir deneyim yaşadım.
1682445247915.png

Linux'um ile mutluyum ve winzort'a dönmeyi düşünmüyorum.

Niye böyle anlamsız şeyler yapıyorsun? Windows annen değil baban değil. Gereksiz çıldırıyorsun bence. Kaldı ki Windows'a hakaret falan etmiyoruz biz.
Linux annen değil baban değil ve biz de Linux'u kötülemiyoruz ve kullandığımızı söylüyoruz.

Denedim merak etme. Gereksiz uzun bir deneyim yaşadım.
Eki Görüntüle 1754621
Linux'um ile mutluyum ve winzort'a dönmeyi düşünmüyorum.
Tamam sen mutluysan ne mutlu sana.

Komik olan şey nedenleri de yok. Farkettiyseniz "neden" yazdığımda birşey yazamıyor çoğu xD

Linux annen değil baban değil ve biz de Linux'u kötülemiyoruz ve kullandığımızı söylüyoruz.

Tamam sen mutluysan ne mutlu sana.
Yok arkadaş insanları kışkırtma odaklı yazılar yazıyor.
Mesela sudouser olmayan kullanıcıyı hata sanıyor ve sanki uğraşılacak bir şey gibi lanse ediyor.

Yok arkadaş insanları kışkırtma odaklı yazılar yazıyor.
Mesela sudouser olmayan kullanıcıyı hata sanıyor ve sanki uğraşılacak bir şey gibi lanse ediyor.
Windows kullanıcısı işte. Güvenlik önlemi falan ne bilsin. Bilgisayar icon'lara tıklamaktan ibaret zaten 🥴
Linux'u kötülemek için attığı resmin açıklamasını yaparım arkadaş çok istiyorsa.

Konu ve içeriği oldukça saçma, piyasaya hakim üç adet işletim sistemi türü var ve her birinin farklı tiçari piyasası var.

Burada önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza hangi işletim sistemi daha iyi cevap verebiliyor bunu bulmak, konu başlığı zaten tamamen bir fiyasko.

Sunucu ve birçok alanda Linux hakim ve işini oldukça iyi yapıyor, OS X ve Windows üstüne düşen tüm görevleri yıllardır yerine getiriyor.

A kişininin işine OS X yararken b kişisinin işine Windows'ya da Linux yarayabilir, konunun açılması tamamen gereksiz.

Burada yaşının son birkaç senesinde Linux kullanmaya başlamış bir kişinin övgü dolu sözleri sadece komik geliyor.

Bu konu zaten aşırı derecede fanboyluk içeriyor.

Bu konu neden bu kadar uzuyor bilmiyorum. İsteyen istediğini kullanır. Fanboyluğa gerek yok. İki işletim sistemininde kendine göre artıları ve eksileri var. Ben 2 yıl boyunca Linux deneyimledim. Gayet memnun kaldım ama artık oyunda oynadığım için Windows geçtim. Herkes rahat olduğunu kullansın çok saçma bir konu bence Linux vs Windows konuları.

Konu ve içeriği oldukça saçma, piyasaya hakim üç adet işletim sistemi türü var ve her birinin farklı tiçari piyasası var.

Burada önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza hangi işletim sistemi daha iyi cevap verebiliyor bunu bulmak, konu başlığı zaten tamamen bir fiyasko.

Sunucu ve birçok alanda Linux hakim ve işini oldukça iyi yapıyor, OS X ve Windows üstüne düşen tüm görevleri yıllardır yerine getiriyor.

A kişininin işine OS X yararken B kişisinin işine Windows'ya da Linux yarayabilir, konunun açılması tamamen gereksiz.

Burada yaşının son birkaç senesinde Linux kullanmaya başlamış bir kişinin övgü dolu sözleri sadece komik geliyor.
Konu içeriği sana göre saçma. Onun dışında böyle şeyler yazmak varken niye cins cins saçma şeyler yazdın başta?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı