Linux sanal makine "Virtual device 'serial0' will start disconnected" hatası veriyor

ZalimAga27

Decapat
Yer
Samanyolu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sanal makine ile bilgisayarıma Kali Linux kurdum ama açmaya çalıştığım zaman böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu tür bir uyarı veya mesaj görürseniz öncelikle VMware Workstation'a gitmeniz gerekecektir. VMware Workstation'dayken Düzenle > Tercihler > Aygıtlar'a gitmeniz ve ardından Sanal yazıcıları etkinleştir seçeneğini işaretlemeniz gerekir. Aslında sanal makinelerden yazdırmaya ihtiyacınız yoksa, her VM'ye sağ tıklayıp Ayarlar > Yazıcı'ya giderek Açılışta bağlan seçeneğinin işaretini kaldırabilirsiniz. (Siteden Alıntıdır)

Sanal makine ile bilgisayarıma Kali Linux kurdum ama açmaya çalıştığım zaman böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1153207
Yanlış bilmiyorsam VMWare Printer ile yazdırmayı engelliyor sanal makinelerde. Bir sorun teşkil etmez. Normalce sistem boot edecektir ama printer kullanamayacaksınız sanırım sanal makinede. Eğer yazıcıyı açmak isterseniz VMWare'ın ayarlarından açılabiliyordu diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı