Çözüldü Linux silindikten sonra ayrılan kısma ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reend

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4GB RAM DDR3
Intel I3-4010 CPU 1.7Ghz
Intel HD Graphics 4400
128GB SSD
Geçen denemek için dualboot ile Linux Mint kurmuştum ve kurarken harddiskimle 100GB yer ayırdım. Şimdi SSD'ime kurmak istiyorum fakat Linux'u EFI ile beraber silmeme rağmen hala HDD'imin ayrılan kısmı var. Normal disk yönetiminde zaten burası gözükmüyor minitool patrition ile de ne yapacağımı anlamadım. Veya bir şey yapmama gerek var mı?

1713364405631.png

Çözüm
Geçen denemek için dualboot ile Linux Mint kurmuştum ve kurarken harddiskimle 100GB yer ayırdım. Şimdi SSD'ime kurmak istiyorum fakat Linux'u EFI ile beraber silmeme rağmen hala HDD'imin ayrılan kısmı var. Normal disk yönetiminde zaten burası gözükmüyor minitool patrition ile de ne yapacağımı anlamadım. Veya bir şey yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 2171286

Her ikisini silip tekrar birleştireblirsiniz ya da 93 GB'lık olanı silip yekrar sağ tıklayıp yeni diyerek ayrı bir disk olarak kullanabilirsin.

Eki Görüntüle 2171286

Her ikisini silip tekrar birleştireblirsiniz ya da 93 GB'lık olanı silip yekrar sağ tıklayıp yeni diyerek ayrı bir disk olarak kullanabilirsin.

Çözüm
Ayrılan kısma sağ tıklayıp create dedim burda değiştirmem gerek bir ayar var mı?
Düzenleme: Ayar değiştirmeden oluştur dedim bir sıkıntı çıkmadı. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı