Rehber Linux üzerinde Bedrock Minecraft oynamak

Rehber nasıl güncelleniyor bir fikrim yok.

Kusura bakmayın, tam buna bakarken gördüm ki yeni bir repoya taşınmış, eski repo arşivlenmiş. Commitler 1 aydır gelmeye başlamış yeni yeni. Biraz eskiden baktığım için öyle kusura bakmayın.

Fakat yine de rehberin bir düzenlemeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Moderatörlere bildirip istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Hocam sanırım sadece arayüzde değişiklikler oluyor, sanırım GPL lisansı ihlali gibi bir şey söz konusu olduğu için geliştirilmesi durdurulmuştu

Hocam sanırım sadece arayüzde değişiklikler oluyor, sanırım GPL lisansı ihlali gibi bir şey söz konusu olduğu için geliştirilmesi durdurulmuştu

1.18 gibi sürümleri açmaya başladığını gördüm açıklama kısmında.

Eki Görüntüle 1268093

Ben bir VMware ile durumunu kontrol edeceğim, sorun çıkarsa moderetörlere bildiririm.

Eki Görüntüle 1268093
Hocam şuan deniyorum, LifeBoat sunucusuna girmeyi deniyorum ama "Loading resource packs" kısmında takıldım.
Düzelttim sorunu şuan oyun gayet iyi bir şekilde çalışıyor.

Dosya Ekleri

• 1642004865593.png
    39 KB · Görüntüleme: 123
  • 1642004949360.png
    353,6 KB · Görüntüleme: 81
  • 1642005005566.png
    335,8 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yeni sürümlerde Xbox girişi kaldırılmış.

Son sürüm için mağaza ve dış görünüşler yüklenmiyor denmiş, onlar harici başka bir sorunu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…