Linux XFCE nasıl kurulur?

Hocam chrome açabildim. Bu video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ile Google girdim ve oradan Technopat sosyal giriş yaptım.
Sosyalde uygulama indirme kısmından rufus indire bastım yüklü olan Chrome açıldı. Rufus indirdim ama exe uzantılı dosyalar açılmıyor.

Hocam chrome açabildim. Bu video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ile Google girdim ve oradan Technopat sosyal giriş yaptım.
Sosyalde uygulama indirme kısmından rufus indire bastım yüklü olan Chrome açıldı. Rufus indirdim ama exe uzantılı dosyalar açılmıyor.
Telefonda .exe dosyası çalışmaz tabi ki.
İkinci bir USB, SD Card falan yok mu?

Hocam şu an mint kurulumu yapmayı istemiyorum. Bakalım internet yardımıyla sorunlarımı çözebilecek miyim? Bu video işime yaradı exe dosyalarını artık açabiliyorum.

Android uygulaması olarak EtchDroid'in UEFi desteği varmış. Onunla da ISO imajı yazdırabilirsiniz isterseniz. Ama onu da hiç denemediğimi belirteyim:

Hocam şu an mint kurulumu yapmayı istemiyorum. Bakalım internet yardımıyla sorunlarımı çözebilecek miyim? Bu video işime yaradı exe dosyalarını artık açabiliyorum.
Ben .exe dosyalarını telefondan çalıştırmaya çalıştığınızı sanmıştım, pardon.
Windows'ta mı sorun vardı?

Android uygulaması olarak EtchDroid'in UEFi desteği varmış. Onunla da ISO imajı yazdırabilirsiniz isterseniz. Ama onu da hiç denemediğimi belirteyim.

Ben .exe dosyalarını telefondan çalıştırmaya çalıştığınızı sanmıştım, pardon.
Windows'ta mı sorun vardı?
Evet Windows'ta bu uygulama ilişkilendirilemiyor hatası alıyorum. Bu videoyla exe dosyalarını açtım.

Hocam daha önce birçok kez Windows kurdum disk silinmesi direk oluyordu. Linux'ta 25-30 dk bekleyince bende iptal ettim.
Bu arada Windows 10 kurdum.

Olabilir öyle iptal etmeniz gerekmiyordu. SSD hızınıza göre kurulum süresi değişebilir. Genelde 15-20 dk içinde kurar. Veya ISO bozuk inmiştir ondan olmuştur.

Geri
Yukarı