Linux yüklü bilgisayara OS X kurulur mu?

Tavşan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim Windows 8 yüklü bilgisayarıma linux kurdum ve sonrasında os x yapmak istedim. Acaba olabilir mi? Yani .iso dosyasını indirsem sonrasında Technopat Youtube Kanalından rehberdeki her adımı izlesem kurabilir miyim? Ext4 Formatladığı için biraz endişelerim var o yüzden açıyorum bu konuyu. Dual boot yapmak istiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki kurulabilir ama Linux ve OS X dual boot biraz karmaşık bir işlem.Tavsiye edeceğim sürüm:

[Beta] OS X 10.10.3 RAW ve DMG İmajı | Technopat Sosyal
Peki normal boottan farkı nedir? Sizin rehber videonuzda olduğu gibi kurulamaz mı acaba?

Çok uğraştım lakin yükleyemiyorum. Açılışta iki seçenek çıkıyor altında da 3-4 tane daha seçenek var. İlkini seçince error diyor. İkincisini seçince biraz bekletiyor ve yeniden başlatıp linuxu açıyor. altta start shell gibi bir seçenek var ona basıyorum komut satırı geliyor ancak hiç bir şey bilmiyorum bu ekran hakkında. Nasıl yapabilirim yardım eder misiniz?

Peki normal boottan farkı nedir? Sizin rehber videonuzda olduğu gibi kurulamaz mı acaba?

Çok uğraştım lakin yükleyemiyorum. Açılışta iki seçenek çıkıyor altında da 3-4 tane daha seçenek var. İlkini seçince error diyor. İkincisini seçince biraz bekletiyor ve yeniden başlatıp linuxu açıyor. altta start shell gibi bir seçenek var ona basıyorum komut satırı geliyor ancak hiç bir şey bilmiyorum bu ekran hakkında. Nasıl yapabilirim yardım eder misiniz?
Bu konuyu OS X bölümünde açarsanız daha çabuk cevap alırsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı