Linux'da CS 1.6 oynanır mı?

Evet çoğu programı halen destekliyor olması lazım, bizzat yaşadım bunları. Xbox gibi uygulamalar Windows 10 altı desteklemiyor. Şu an en mantıklısı Windows 8.1 performance falan olabilir.

Hocam şaka mı yapıyorsunuz siz? Yeni programlar sadece Windows 10 üstü istemesini geçtim yeni yapı sürümlerinden istiyor.

Windows 7 kur bence, gereksiz tüm hizmetleri de kapa.
Hocam milletin Linux kullanma sebebi sadece Windows'tan daha az yer kaplaması olmuyor. Tercihlerle alakalı bir durum. Ayrıca Windows 7 günümüzde çok geride bir işletim sistemi.

Evet çoğu programı halen destekliyor olması lazım, bizzat yaşadım bunları. Xbox gibi uygulamalar Windows 10 altı desteklemiyor. Şu an en mantıklısı Windows 8.1 performance falan olabilir.
Windows 10'u geçtim Windows 10'un belirli sürümlerinin altında çalışmayan tonla program var. 8.1'in kullanılmaya değer yanı yok şu an.

Performance önermiş bir debirileri millete virüs kurdurmaya kararlı.

Windows 10'u geçtim Windows 10'un belirli sürümlerinin altında çalışmayan tonla program var. 8.1'in kullanılmaya değer yanı yok şu an.

Performance önermiş bir debirileri millete virüs kurdurmaya kararlı
Hocam arkadaşın sistemi buna el veriyor. Şunu da ekleyeyim 8.1 performance kurması veya yapması atomu parçalamak değil, 1-2 saat kafa yoran biri rahatça yapar.

Software modunda oynarsınız. Bence bu sisteme Windows 8.1 kurmanız daha uygun olacaktır.

Hocam arkadaşın sistemi buna el veriyor. Şunu da ekleyeyim 8.1 performance kurması veya yapması atomu parçalamak değil, 1-2 saat kafa yoran biri rahatça yapar.
Sistemi kötü diye ne ayar yapıldığını bilmediği modlu bir işletim sistemi kullanmamalı.

Sisteme bakılırsa çok fazla şansımız yok. Dediğim gibi imkansız bir şey değil.
Kendisinin ISO modlaması daha doğru olur. Ben sizin önerdiğiniz gibi Performance sürüm aramasını asla önermem.

Kendisinin ISO modlaması daha doğru olur. Ben sizin önerdiğiniz gibi performance sürüm aramasını asla önermem.

Evet bu sıralar çok virüslü ISO olduğunun farkındayım ama ISO modlaması çok zor değil onu anlatmaya çalışıyorum. Çünkü arkadaşın pek şansı yok ya bu yol ya da makineyı değiştirecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…