Linux'da CS 1.6 oynanır mı?

Evet bu sıralar çok virüslü ISO olduğunun farkındayım ama ISO modlaması çok zor değil onu anlatmaya çalışıyorum. Çünkü arkadaşın pek şansı yok ya bu yol ya da makineyı değiştirecek.
ISO modlamasını söyleyin o zaman hocam. "Performance öneririm." dediğinizde virüslerle dolu bir mekana itmiş oluyorsunuz. Konu Linux konusu ancak arkadaş Windows'a alışık diye Windows'tan bahsetmenize de laf etmedim anlayışlı olmaya çalıştım.

ISO modlamasını söyleyin o zaman hocam. "performance öneririm." dediğinizde virüslerle dolu bir mekana itmiş oluyorsunuz. Konu Linux konusu ancak arkadaş Windows'a alışık diye Windows'tan bahsetmenize de laf etmedim anlayışlı olmaya çalıştım.

Hocam arkadaş Linux kurmayı düşündüğünü ve kullandığı programları yazmış. Zaten Linux kullananlar gerekli cevabı vermiş ben alternatif yolları söylüyorum. Linux kuracaksa cevabı verildi zaten.

ISO modlamasını söyleyin o zaman hocam. "performance öneririm." dediğinizde virüslerle dolu bir mekana itmiş oluyorsunuz. Konu Linux konusu ancak arkadaş Windows'a alışık diye Windows'tan bahsetmenize de laf etmedim anlayışlı olmaya çalıştım.

Nereden biliyorsun virüs olduğunu :D kanıt var mı?

@Senyör Kesada Konuyu daha fazla dağıtmadan aklıma gelmişken öneri vereyim. Q4OS adlı Linux dağıtımının Trinity versiyonu boşta 150 MB falan harcıyor. Görünüş olarak XP'ye benzer. Tek eksiği tam Türkçe desteği olmaması. Onun dışında rahattır.

Bilgisayarım resmen çöp. Aşırı yavaş. Linux kurmayı düşünüyorum. Tek eğlencem CS 1.6 bir de birkaç program kullanıyorum. Acaba bunlar çalışır mı Linux'da?
CS 1.6
Movavi.
Filmora.
Photoshop CS6.
Audacity.
TeamSpeak.
Movavi photo edıtor.

Sıstem.
i3 M370.
6 GB RAM.
Intel HD Graphics.
Yazdığın programların olmayanlarının alternatifleri de var. CS 1.6 sıkıntısız çalışır.

Nereden biliyorsun virüs olduğunu :D kanıt var mı?
Türk forumlarda da yabancı forumlarda da modlu Windows sürümlerinde virüsle karşılaşan çok kişi var. Güvenilebilecek olan tek modlu sürüm Atlas OS çünkü yaptıkları her değişikliği açık kaynaklı şekilde sunuyorlar. Arkadaşın sisteminin de ona yetmeyeceği için kendisinin Windows 8.1'i modlamasını söylüyoruz.

Türk forumlarda da yabancı forumlarda da modlu Windows sürümlerinde virüsle karşılaşan çok kişi var. Güvenilebilecek olan tek modlu sürüm atlas OS çünkü yaptıkları her değişikliği açık kaynaklı şekilde sunuyorlar. Arkadaşın sisteminin de ona yetmeyeceği için kendisinin Windows 8.1'i modlamasını söylüyoruz.

Ben hiç görmedim tnctr gibi forumlarda takılıyorum hiç rastlamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı