Linux'da CS 1.6 oynanır mı?

Evet çoğu programı halen destekliyor olması lazım, bizzat yaşadım bunları. Xbox gibi uygulamalar Windows 10 altı desteklemiyor. Şu an en mantıklısı Windows 8.1 performance falan olabilir.

Hocam şaka mı yapıyorsunuz siz? Yeni programlar sadece Windows 10 üstü istemesini geçtim yeni yapı sürümlerinden istiyor.

Evet çoğu programı halen destekliyor olması lazım, bizzat yaşadım bunları. Xbox gibi uygulamalar Windows 10 altı desteklemiyor. Şu an en mantıklısı Windows 8.1 performance falan olabilir.
Windows 10'u geçtim Windows 10'un belirli sürümlerinin altında çalışmayan tonla program var. 8.1'in kullanılmaya değer yanı yok şu an.

Performance önermiş bir de😀birileri millete virüs kurdurmaya kararlı.

Windows 10'u geçtim Windows 10'un belirli sürümlerinin altında çalışmayan tonla program var. 8.1'in kullanılmaya değer yanı yok şu an.

Performance önermiş bir de😀birileri millete virüs kurdurmaya kararlı
Hocam arkadaşın sistemi buna el veriyor. Şunu da ekleyeyim 8.1 performance kurması veya yapması atomu parçalamak değil, 1-2 saat kafa yoran biri rahatça yapar.

Bilgisayarım resmen çöp. Aşırı yavaş. Linux kurmayı düşünüyorum. Tek eğlencem CS 1.6 bir de birkaç program kullanıyorum. Acaba bunlar çalışır mı Linux'da?
CS 1.6
Movavi.
Filmora.
Photoshop CS6.
Audacity.
TeamSpeak.
Movavi photo edıtor.

Sıstem.
i3 M370.
6 GB RAM.
Intel HD Graphics.

Software modunda oynarsınız. Bence bu sisteme Windows 8.1 kurmanız daha uygun olacaktır.

Kendisinin ISO modlaması daha doğru olur. Ben sizin önerdiğiniz gibi performance sürüm aramasını asla önermem.

Evet bu sıralar çok virüslü ISO olduğunun farkındayım ama ISO modlaması çok zor değil onu anlatmaya çalışıyorum. Çünkü arkadaşın pek şansı yok ya bu yol ya da makineyı değiştirecek.

Geri
Yukarı