Çözüldü Linux'dan Windows 10'a nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ElSivas

Hectopat
Makaleler
4
Linux'dan Windows 10'a nasıl geçilir?

Bugün pop_os! A geçtim açıkçası pek memun olmadım o yüzden geri Windows 10 dönmek istiyorum ama BIOS'tan boota girdiğimde her seferinde Pop!_OS açılıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Dualboot kurmadınız anladığım kadarıyla, flash belleğe Ventoy kurup Windows 10 ISO'sunu flasha atarak kurabilirsiniz.

Ventoy ile kurdum kurulum ekranına kadar geldim ama NTFS32 olarak biçimlendirmemi istedi bunu Ventoy ile nasıl yapabilirim? (GPT kurulum yaptım)

Sorunu kendim çözdüm WoeUSB ile NTFS biçimlendirerek kurdum.
Dualboot kurmadınız anladığım kadarıyla, flash belleğe Ventoy kurup Windows 10 ISO'sunu flasha atarak kurabilirsiniz.

Ventoy ile kurdum kurulum ekranına kadar geldim ama NTFS32 olarak biçimlendirmemi istedi bunu Ventoy ile nasıl yapabilirim? (GPT kurulum yaptım)

Son düzenleme:
Çözüm

Hocam görmemiştim kusura bakmayın, kendiniz kurmuşsunuz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı