Linux'ta daha yüksek FPS alır mıyız?

Linux hangi sürüm?
Linux hangi sürüm derken? Linux bir çekirdektir. Linux indir yazıp bişey yapamazsınız. Masaüstü ortamı dağıtım ve ayarlar önemlidir bu işte.
Yani başka bir PC olsaydı denerdim. Bir tane laptop var asılnda 1024x768'de 100FPS falan alıyordu CS:GO'da. TF2'de 1024x768'de orta ayarlarda 100FPS falan alıyordu o aynı laptopu annem ve babam Netflix izlediği için istediğimi yapamam. O yüzden denemek bayağı bir zor benim için.
Dual Boot kur. Ayrıca Linux'da Netflix yok mu?

While this is a hotly-contested subject, our pick for the best distro for Linux gaming is Pop!_OS. This Ubuntu-based distro has a lot of refinements and tweaks for everyday use, including for gaming. There are even separate ISOs for Nvidia- and AMD-based systems. Simply choose the one relevant to you and you're golden. I will say that the Nvidia-based one works pretty well given the potential headaches that can come with dealing with Nvidia's drivers on Linux.

Pop'ta farklı ekran kartları ayarlanmış biçimde geliyor. O yüzden oyun için iyi nitelendirilmiş.
Linux hangi sürüm derken? Linux bir çekirdektir. Linux indir yazıp bişey yapamazsınız. Masaüstü ortamı dağıtım ve ayarlar önemlidir bu işte.

Dual Boot kur. Ayrıca Linux'da Netflix yok mu?
Var. Sadece DRM açmak gerekiyor izlemek için o da Firefox'ta direkt çıkıyor zaten.
Screenshot_2021-12-04_13-15-25.png

Yeni konular

Geri
Yukarı