Rehber Linux'ta Hareketli Duvar Kağıdı!

Hocam güç bela Kubuntu indirip, kurmayı başardım. Rehber aracılığı ile hareketli duvar kağıdı yapayım dedim fakat şurada takıldım.

Eki Görüntüle 977272

Burada görünen uzantıyı tam olarak nereye kopyalamam gerekli? @iloveichigo

Eki Görüntüle 977290

Sanırım başardım fakat "Change Wallpaper" kısmına gelince ayarladığım Wallpaper karşıma çıkmıyor :D
Çünkü komutta taşıyamıyor.
Ben şimdi sizin için arşivleyip size atmayı deneyeyim.
@Lintos VDSL sağolsun yüklemeyi başardım.
İçindeki zerotwo klasörünü /System/Resources/Komorebi klasörüne at. Komorebi'yi açtığında artık eklenmiş olucak.

Son düzenleme:
İçindeki zerotwo klasörünü /System/Resources/Komorebi klasörüne at. Komorebi'yi açtığında artık eklenmiş olacak.
Hocam cahilliğime verin fakat yazdığınız uzantıyı bulamadım ya. En başta "System" klasörüne erişmek için nasıl bir yol izlemem gerekli? "System" klasörünü bulduktan sonra gerisi zaten gelir herhalde :D

Not: Dosyayı buldum şimdi verdiğiniz dosyayı "Resources" klasörüne atmaya çalışıyorum.

Son düzenleme:
Hocam cahilliğime verin fakat yazdığınız uzantıyı bulamadım ya. En başta "System" klasörüne erişmek için nasıl bir yol izlemem gerekli? "System" klasörünü bulduktan sonra gerisi zaten gelir herhalde :D

Not: Dosyayı buldum şimdi verdiğiniz dosyayı "Resources" klasörüne atmaya çalışıyorum.
1618574413188.png

Dosya sistemi/System/Resources/Komorebi

Geri
Yukarı