Linux'tan Windows'a geçiş

MBedirhan

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle söylemek istiyorum ki orta düzey bir Linux kullanıcısıyım ve artık Linux'tan Windows'a geçmek istiyorum. Fakat hangi dağıtım olursa olsun hem WoeUSB hem de Ventoy hiçbir işe yaramadı. Live CD üzerinden diski silip denedim yine olmadı. Bildiğiniz başka bir yöntem var mı?

Flasımda bir sorun yok, doğru bir şekilde isoyuda indirdim onda da bir sorun yok yazdırırken de bir sorun oluşmadı ama boot menüden birinci sıraya aldım Secure Boot seçeneğini kapadım ardından "F10" tuşuyla disk seçme bölmünden flasımı seçtim fakat yine Linux açıldı.

WoeUSB nasıl bir işe yaramadı? Hangi yöntemleri kullandın? Daha fazla detay vermeden sorunu çözemeyiz.

Şimdi şöyle anlatayım ilk olarak uçbirimden yazdırdım fakat olmadı sonra WoeUSB-ng uygulamasından denedim ine olmadı belki bir umut flashı FAT32 olarak formatlayıp ISO'nun içindekileri attım yine olmadı.
Öyle bir şansım yok fakat telefondan yazdırabilirim.

Hocam etchdroid adlı uygulamadan yazdırdım ISO'yu fakat yine olmadı.

Son düzenleme:
Ventoy ile denedin mi?
Hocam denedim açıldı hatta windows yüklenirken bi hata verdi şimdi

"windows gereken dosyaları yükleyemiyor. Dosya bozuk veya eksik olabilir. Yükleme için gereken tüm dosyaların kullanabilir olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın. Hata kodu: 0x80070570" isoda bi sorun olmadığına eminim

Geri
Yukarı