Linux'tan Windows'a geçiş

DarKing022

Hectopat
Yaklaşık 6 7 aydır linux mint kullanıyorum. Çok memnunum. Ama gelgelelimki bir oyun sevdam var. Football Manager... Oyunu orjinal alamıyorum öğrenciyim :D Oyunu korsan oynayabilmek için de Windows'a geçmeliyim. Ama linux'uda bırakamıyorum. Hem linux hem Windows'u nasıl kurabilirim ? Birde performans açısından sıkıntı çıkarır mı önerir misiniz çift işletim sistemini ?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dual boot yapabilirsin veya windows kurduktan sonra Vmware ile linux makina kurarak kullanabilirsin.

O halde dual boot yapman gerekecek. Başka bir çözümü yok. Ya da şunu bir araştır linux u harici bir hdd ye kurarak kullan.

Hiç kimse değinmemiş ama Wine ve PlayOnLinux uygulamaları belki sana yardımcı olur bir çok oyunu destekliyordu bence Linux'tan vazgeçme :)

Alternatif olarak Linux'a Vmware ya da VirtualBox yükleyerek sanal bir Windows oluşturup oradan da oynayabilirsin. Tabii sanal makineye geçişte donanım paremetreleri değişeceğinden çalışacağının garantisi yok. Ayrıca Football Manager 2017'i korsan oynamak için bu zahmete girme. İşlemcine uygun crack bulma gibi saçma arayışlara gireceksin ve zaten oyundan istediğin verimi alamayacaksın.

Alternatif olarak Linux'a Vmware ya da VirtualBox yükleyerek sanal bir Windows oluşturup oradan da oynayabilirsin. Tabii sanal makineye geçişte donanım paremetreleri değişeceğinden çalışacağının garantisi yok. Ayrıca Football Manager 2017'i korsan oynamak için bu zahmete girme. İşlemcine uygun crack bulma gibi saçma arayışlara gireceksin ve zaten oyundan istediğin verimi alamayacaksın.

Crack isteği yollayabiliyorsunuz. Denemiştim 1 saat sonra istediğim işlemciye göre crackı yolladılar bu da zor bir şey değil. Orjinal her zaman daha iyi tabii ki. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı