Linux'tan Windows'a Geçiş

Burtulok

Hectopat
Yer
Bornova - İzmir
Arkadaşlar ''Monster'' dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum ama işletim sistemi linux.
-Bilgisayarı aldığım zaman linux'u silip windows 8.1 yükleyebiliyor muyum?
-Eğer windows 8.1 yükleniyorsa ileride herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım? linux'dan windows'a geçtiğim için?

Hiçbir problem olmaz. Rahatlıkla Windows kurabilirsiniz. Yalnız kurmadan önce BIOS'tan UEFI'yi devreye sokup Secure Boot ayarını Legacy'den Windows yapmanız gerekiyor.
Daha detaylı bilgi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim.

Bir şey daha sormak istiyorum.
-Sizce linux işletim sistemi olan bir bilgisayar alıp Windows'a döndürmek mi daha mantıklı yada FreeDOS işletim sistemi alıp Windows yüklemek mi daha mantıklı?
-Bilgisayarlar Msi nb ge70 apache/Monster abra a7 v1.1

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim.

Bir şey daha sormak istiyorum.
-Sizce linux işletim sistemi olan bir bilgisayar alıp Windows'a döndürmek mi daha mantıklı yada FreeDOS işletim sistemi alıp Windows yüklemek mi daha mantıklı?
-Bilgisayarlar Msi nb ge70 apache/Monster abra a7 v1.1
Emin olun hiçbir farkı yok. Sonuçta işletim sistemi silinecek, yani silinecek işte. Silindiği sürece çokta büyük fark etmiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı